загрузка...

Чіп і Дейл. Пружиночка – Гаваєчка. 26 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 39 серія онлайн

26 серія 2 сезон - Пружиночка - Гаваєчка

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 26 серія 2 сезону легендарного мультфільму Діснея. Гаваї – у небі сяє ласкаве сонце. Безмежний океан оточує острів. Біля підніжжя вулкана примостилася маленьке мишаче поселення. Ідилія. Нові пригоди, нові веселощі, нові усмішки уже чекають на тебе.

Дивитися Чіп і Дейл 26 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Закінчивши чергове розслідування, Рятувальники вирішують відпочити. Сирогриз з Дейлом відправилися на пляж, а Чіп з Гедзиком зволіли піти на екскурсію. Одна тільки Пружинка не змогла вирішити до кого приєднатися і тому вирішила зайнятися винахідництвом.

У процесі випробування свого нового винаходу, вона знайомиться з мишкою на ім’я Лавайні, яка, як дві краплі води, схожа на саму винахідницю. Спритно обдуривши довірливу Пружинку, хитра Лавайні вмовляє її пройти замість себе тест на виживання. Призом за ці випробування буде звання королеви для Лавайні. І поки наша героїня бореться за своє життя, майбутня “королева”, скориставшись своєю подібністю з винахідницею, приєднується до Рятувальникам. У неї вже заготовлений план дій на випадок, якщо Пружинка відмовиться закінчити випробування. І цей план не несе команді нічого хорошого …

Пружинці належить пройти три найнебезпечніших випробування для того, щоб знову знайти віру в свої сили і врятувати друзів … А як закінчилися нові пригоди дивися онлайн у 26 серії 2 сезону мультику Чіп і Дейл.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 26 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.33MB | MySQL:156 | 0.565sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00254 sec