загрузка...

Чіп і Дейл. Килимкові злодії. 3 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 3 серія онлайн

3 серія 1 сезон - Килимкові злодії

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 3 серія пригод команди рятувальників. Цього разу Чіп і Дейл будуть розслідувати справу про килимкових злодіїв. Які ж пригоди чекають на наших героїв у новій серії?

Дивитися Чіп і Дейл 3 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей. Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Ніч … Найзагадковіший час. Повітря просочене таємницями, що просочується з сирих і темних підвалів, у яких вони ховалися вдень. У такий час всяке може трапитися. Наприклад, можна зустріти літаючий килим. Або хоча б килимок …

Одного разу, саме такої ночі, двоє патрульних поліцейських Малдун і Кербі побачили собачу будку. Що ж тут дивного, запитаєте ви? Справа в тому, що це була літаюча собача будка. І міліцейська машина разом з розташованими на її даху Рятувальниками починає погоню. Будці швидко вдається “відірватися” від міліції, але від Рятувальників їй не сховатися. Команда прибуває якраз вчасно, щоб врятувати пса Елмера, який разом із будкою застряг на самій верхівці хмарочоса, намагаючись затримати літаючу підстилку – головну причину своєї нічної пригоди.

Літаючі килими – безсумнівно містичне явище. Тому Сирогриз і Дейл запасаються магічними амулетами для майбутнього розслідування.

В процесі розслідування, вони знайомляться з продавцем килимів Алі-Бімбо і його “злочинними килимами”, за влучним висловом Пружинки. Як з’ясувалося, всі продані килими вночі поверталися назад у крамницю, разом з усім добром, яке випадково чи навмисно було на них розміщене. В Алі-Бімбо, команда впізнає свого старого знайомого – професора Німнула – і тепер їм належить запобігти черговому пограбуванню. Цього разу раз професор задумав обікрасти особняк Вонді Клачкойн. Мабуть, Рятувальникам ще знадобляться чарівні амулети Сирогриза. А як все закінчилося дивіться онлайн у 3 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

Чіп і Дейл 3 серія 1 сезон онлайн   Чіп і Дейл 3 серія 1 сезон онлайн  Чіп і Дейл 3 серія 1 сезон онлайн

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 3 серія 1 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.33MB | MySQL:156 | 0.553sec