загрузка...

Чіп і Дейл. Науковий проект Нормі. 3 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 16 серія онлайн

3 серія 2 сезон - Науковий проект Нормі

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 3 серія 2 сезону популярного мультфільму Діснея. Нортон Німнул винайшов «молекулярний звукопідсилювач», здатний знищити ціле місто за допомогою звукових хвиль, відтворених з грамплатівки. Але плани професора були порушені не тільки рятувальниками, але і бездарним племінником Нормі, який вкрав у дядька пластинку і випромінювач, щоб зайняти перше місце на шкільній виставці винаходів. Захопливі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 3 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут!

Повний опис: І знову на сцені з’являється професор Нортон Німнул. Цього разу, він одержимий геніальною ідеєю знищити місто за допомогою свого молекулярного звукопідсилювачами. Втім, Рятувальникам сьогодні не до професора. Вони вирушили на наукову ярмарку, в одну зі шкіл. Звичайно ж, з подачі Пружинки, адже серед винаходів школярів можна знайти навіть робочу модель вічного двигуна!

Пригоди почалися пізніше, коли Чіп, Дейл та інші побачили, як один з учнів стягнув платівку, записану на винахід свого приятеля на ім’я Марвін. Цей бридкий злодюжка нагадує когось: той же білий халат, ті ж круглі окуляри … До всього іншого, винахід хлопчаки влаштовує такий розгардіяш у школі, що Рятувальники вирішують придивитися до нього ближче. Але варто Пружинці забратися всередину пристрою, хлопчина запихає його в рюкзак і відвозить в невідомому напрямку … Коли прекрасній героїні вдається вибратися, вона розуміє, що потрапила в лабораторію професора Німнула. А як закінчилися ці захопливі пригоди дивіться онлайн у 3 серії 2 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 3 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.33MB | MySQL:156 | 0.546sec