загрузка...

Чіп і Дейл. Підводні пірати. 4 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 4 серія онлайн

4 серія 1 сезон - Підводні пірати

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: Чергова серія про пригоди Чіпа і Дейла та їх товаришів. 4 серія занурить у кримінальну справу про підводних піратів. Поспішайте вмикати онлайн.

Дивитися Чіп і Дейл 4 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми. Досить читати – пора онлайн вмикати!

Повний опис: Який зв’язок між прибиранням будинку і піратами? На перший погляд, ніякого. Але не варто робити поспішних висновків … Звичайна ранкова прибирання, проведена Чіпом, дала досить несподівані результати. Під купою сміття у вітальні виявився … Дейл! Ну звичайно, хто ж ще міг організувати такий бардак? У покарання, бурундуку довелося прибирати все самостійно. І ось, ображений Дейл з великим пакетом прямує до сміттєвого бака. Один незграбний крок … І Чіп, Сирогриз, Гедзик та Пружинка кидаються в погоню за сміттєвозом, у який впав невдаха-Дейл.

Погоня закінчилася возз’єднанням команди … всередині сміттєвоза, який незабаром доставив їх на велику сміттєву баржу. В океані Рятувальники зустрілися з підводними піратами. Пірати … У цьому слові чується скрип щогл, виття вітру і дзвін незліченних скарбів. Дейл, звичайно, не упустить такий шанс!

На Рятувальників чекають небезпечні пригоди. Скарби знаходяться на затонулому кораблі і охороняються не тільки головорізами Веселого Роджера, але і моторошним морським чудовиськом … А як все закінчилося дивіться онлайн у 4 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

Чіп і Дейл 4 серія 1 сезон онлайн   Чіп і Дейл 4 серія 1 сезон онлайн   Чіп і Дейл 4 серія 1 сезон онлайн

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 4 серія 1 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.35MB | MySQL:159 | 0.613sec