загрузка...

Чіп і Дейл. Привид-нежданчик. 4 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 17 серія онлайн

4 серія 2 сезон - Привид-нежданчик

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 4 серія 2 сезону популярного мультфільму Діснея. У цій серії рятувальники працюють у Лондонському музеї, де, як виявляється, виставлені фальшиві витвори мистецтва і коштовності. Котяра дізнався де заховані оригінали коштовностей і роздобув карту підвалів музею, тепер зупинити його може «охоронець» музею привид Сера Колбі. Досить читати – пора онлайн вмикати!

Дивитися Чіп і Дейл 4 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: Добра, стара Англія. Похмурі замки, в яких століттями живуть привиди їх колишніх мешканців, періодично турбуючи нинішніх господарів. Приголомшливі історії про жахливі події, що відбувалися “ось тут, на цьому самому місці” багато століть тому. У похмурих коридорах, здається, живе сама Історія …

А що за замок без захованих в ньому скарбів? Роздобувши десь секретну карту з вказівкою місця, де зберігаються королівські скарби, Котяра особисто приїхав в Лондон, щоб прибрати це багатство до рук. Напевно, важко було вибрати більш похмуру ніч, для прогулянки по таємним підземеллями лондонського Тауера. Але Котяра не лякає перспектива зустріти в цих темних закутках величезного зухвалого примари Кентервільського Кота. Єдині, кого він побоюється – це Чіп, Дейл та інші рятувальники, які як раз збираються перешкодити його банді заволодіти скарбами …

Чи вдасться Котярі накласти лапи на скарби Корони? Чи зможуть Рятувальники подолати всі перешкоди і зупинити його? І які ще секрети залишилися в запасі у місцевих привидів? Відповідь на ці питання дасть вам 4 серія 2 сезону мультику Чіп і Дейл.

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 4 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.35MB | MySQL:159 | 0.533sec