загрузка...

Чіп і Дейл. Маєток Бескервілів. 7 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 7 серія онлайн

7 серія 1 сезон - Маєток Бескервілів

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 7 серія легендарного мультфільму Діснея. Нова кримінальна справа перенесе Чіпа, Дейла та їхніх друзів у детективний світ А. Дойля, а саме в його історію про маєток Баскервілів. Дітям гарантоване захоплення, сміх та радість. Поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 7 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут!

Повний опис: Жахлива гроза вибухнула в небі над Баськервіль-Холом. Блискавки розтинали небо, немов гнилий гарбуз. Вітер несамовито жбурляв з боку в бік маленький Літак Рятувальників, що під керуванням Пружинки ризикнув кинути виклик стихії. Але маленький бурундучок не помічав нічого цього, поринувши в повний загадок світ пригод Шерлока Джонса …

Ледь не розбившись, Рятувальники були вимушені зробити аварійну посадку в великому особняку, більше схожому на старовинний замок. У таких місцях просто зобов’язані жити привиди … Жахливе виття пронеслося по порожніми коридорах замку, і Чіп, Дейл та інші.

Але замість примари Сирогриз, Гедзик та інші друзі зустріла вельми добродушного пса по імені Макдаф. Щоночі він пробирався в замок у пошуках заповіту лорда Говарда Баскервіля, яке повинно було припинити несправедливий утиск молодшого сина лорда – Роджера Баскервіля, господаря Макдафа.

Команда негайно приєднується до пошуків заповіту. Слідуючи підказками, які Чіп знайшов у книзі про пригоди Шерлока Джонса, в глибинах таємних ходів замка, Рятувальники знаходять секретну кімнату. Але це ще не кінець пригод Шерлока Чіпа, це тільки початок. А як все закінчилося дивіться онлайн у 7 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 7 серія 1 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.35MB | MySQL:159 | 0.687sec