загрузка...

Чіп і Дейл. Ці невгамовні батьки. 8 серія. 1 сезон

Чіп і Дейл 8 серія онлайн

8 серія 1 сезон - Ці невгамовні батьки

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 8 серія легендарного мультфільму Діснея. Чарлі Чедер, великий мандрівник, приїжджає провідати свого сина – Сирогриза. Він справжній герой, але в Команді Рятувальників Чарлі явно зайвий. Поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 8 серія (1 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут!

Повний опис: Познайомтеся з найбільшим шукачем пригод і мандрівником – Чарлі Чеддер, який, за сумісництвом, є ще й батьком Сирогриза. Одного разу, Чарлі вирішив навідатися до Рятувальників. А де він, там і пригоди … які починаються відразу, як тільки він заходить в бар “Дари моря”, де його чекають Чіп, Дейл та інші. Після невеликої потасовки з парочкою вельми нечемних омарів, Чарлі приєднується до команди, щоб допомогти їм розслідувати нову справу.

Біля старого пірсу відбуваються дивні події. Поважна мідія раптово перетворилася на курку. Ходять чутки, що в цьому замішані якісь “підводні коти”. Рятувальники разом з Чарлі починають розслідування. Але нестримна енергія Чарлі не знає кордонів … Дуже скоро Чіп, Дейл та інші опиняються у воді і вилізши на спину осетрові, починає переслідування банди Котяри.

Однак, швидко з’ясовується що банда цікавиться саме осетром. Коли Мепс за допомогою якогось гіпнотичного пристрої викрадає рибу, команда залишається посеред моря, кинута напризволяще. Але не варто втрачати надію, якщо з вами Чарлі Чеддер. А як все закінчилося дивіться онлайн у 8 серії 1 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 8 серія 1 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.31MB | MySQL:153 | 0.540sec