загрузка...

Чіп і Дейл. Прибульці – брехунці. 8 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 21 серія онлайн

8 серія. 2 сезон - Прибульці - брехунці

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 8 серія 2 сезону легендарного мультика Діснея. Професор Німнул знову намагається втілити свої підступні задуми в життя, у цій серії він збільшує звичайних комах до розміру людини і навіть більше, і тепер хоче заволодіти міськими запасами золота використовуючи обман.

Дивитися Чіп і Дейл 8 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Мультфільми для дітей – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: Найменші і непомітні часто страждають від цього. Як Гедзик … Кому сподобаються постійні нагадування про те, що користі від тебе небагато? Гедзк вирішує зайнятися важкою атлетикою, щоб підкачати свою мускулатуру.

Але і тут бідний малюк зазнав невдачі. Сирогриз і Дейл намагалися його підбадьорити, але безуспішно. І Гедзик відлітає з дому, щоб трохи побути на самоті. Але на цьому його невдачі не закінчуються. До нього починає приставати купка грізних на вигляд комах, як раптом … БАЦ! Щось сліпуче спалахує в повітрі і, не цілком отямившись Гедзик, поспішає забратися подалі з цього дивного місця.

Після повернення додому, Гедзик починає надто швидко рости. День – другий і ось він уже ростом з бурундука! Пружинка, обстеживши “малюка”, який до цього часу став вище її в два рази, не змогла встановити причину такого раптового зростання. А адже ще трохи, і Гедзик перестане поміщатися в штабі. Мало того, крім усього іншого, в місті з’явилися дуже підозрілі на вигляд інопланетяни …

Команда вирішує придивитися до цих прибульців і, осідлавши Гедзика, вирушає в місто. Але вони не врахували, що й Гедзик тепер більше схожий на інопланетянина, ніж на муху … А як закінчилися ці захопливі пригоди дивіться онлайн у 8 серії 2 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 8 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.35MB | MySQL:159 | 0.535sec