загрузка...

Чіп і Дейл. Останній потяг до Грошейвілю. 9 серія. 2 сезон

Чіп і Дейл 22 серія онлайн

9 серія 2 сезон - Останній потяг до Грошейвілю

Мультсеріал: Чіп і Дейл
Тривалість: 00:23:00
Студія: Волт Дісней
Рік: 1989
Мова: Українська

Короткий опис: 9 серія 2 сезону легендарного мультика Діснея. Головні герої випадково натикаються на Котяру, який планує пограбування банку. Захопливі пригоди чекають на тебе, тому поспішай вмикати онлайн!

Дивитися Чіп і Дейл 9 серія (2 сезон) на онлайн-ресурсі Дитячі мультфільми – Дивись улюблені мультики тільки тут і прямо зараз!

Повний опис: Як виглядає поїзд вашої мрії? Якщо він доверху набитий золотом, то це безсумнівно, поїзд Котяри.

Сьогодні явно не найкращий день Дейла. Всю минулу ніч бурундук дивився нічні програми і тепер спить прямо на ходу. Причому, вибирає для сну самі незручні місця, на зразок тостера або пральної машини. Витягнувши “висушеного” ​​Дейла з центрифуги, команда всерйоз занепокоїлася. Адже не можна одночасно вести пошуки зниклої іграшкової залізниці і наглядати за Дейлом.

Мало того, виявляється Дейл ще й ходить у сні! Подія на будівництві показала, що в такому стані бурундук становить небезпеку не тільки для себе, але і для оточуючих. Тому Гедзику було доручено наглядати за сплячим Рятувальником.

Втім, сонливість Дейла мала й позитивний бік. Вічні запізнення бурундука спричинили і його запізнення лапи Котяри. Дейл, єдиний, хто залишився вільним, повинен визволити своїх друзів і запобігти пограбуванню банку бандою товстого кота. Позіхаючи, бурундук береться за роботу … А як закінчилися ці захопливі пригоди дивіться онлайн у 9 серії 2 сезону Чіп і Дейл!

1   2   3

Чіп і Дейл всі серії онлайн

Чіп і Дейл 9 серія 2 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.35MB | MySQL:159 | 0.585sec