загрузка...

Чіп і Дейл: Бурундучки рятівнички

Чіп і Дейл онлайн

Чіп і Дейл - бурундуки-рятівники

Мультсеріал: Чіп і Дейл: Бурундуки рятівники / Чіп і Дейл поспішають на допомогу / Chip ‘n Dаle Rescue Rаngers
Категорія: Дісней
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 1989-1993
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: анімаційний мультсеріал студії Волта Діснея. Мультик захопить малечу детективними пригодами двох бурундуків – Чіпа і Дейла. А допомагати їм у нелегкій справі розкриття злочинів будуть вірні друзі – Пружинка, Сирогриз та Ґедзик. Запрошуємо мультсеріал Чіп і Дейл онлайн на нашому сайті Мультфільми для дітей, де зібрані всі серії.

Повний опис: Мультсеріал про найбільших пустунів із світу Дісней. Тому ці милі й веселі бурундуки постійно потрапляють у халепи. Тим не менш, це їм зовсім не заважає бути найкращими рятувальниками – вони рятують тих, хто потребує термінової допомоги. Яка б ситуація не склалася: у курки пропало дорогоцінне яйце, у дівчинки – улюблене кошеня, на вулицях хуліганить невідомий перевертень – бурундучки-рятівнички тут як тут. І навіть не сумнівайтесь, що сили зла будуть переможені, а малеча задоволена. Гайда до веселощів!

Головний в команді бурундук Чіп, який постійно одягнений в капелюх і куртку в стилі Індіани Джонса. Чіп повністю присвячує себе обов’язків і відповідально підходить до будь-якої справи, завжди серйозний і трохи буркотливий.

Дейл – веселун і любить подуріти, одягнений в квітчасту сорочку. Його можна впізнати по червоному носу і по двом зубам, що стирчать.

Сирогриз – велика миша, ненавидить котів та обожнює сир. Виховувався в зграї кенгуру, хоча батько й мати його живі.

Пружинка – симпатична винахідлива миша-механік, дочка Гіго, який за життя був льотчиком і винахідником, дружив з Сирогризом.Чіп і Дейл закохані в Пружинку, але вона не звертає на них уваги і весь час займається винаходами.

Ґедзик – маленька зелена муха і великий друг Сирогриза. Ґедзик є талісманом команди і незамінним в деяких справах. Адже він дуже малий і до того ж літає, а значить, може пробратися в місця недоступні для решти. Приходьте дивитися мультфільм Чіп і Дейл: Бурундучки-рятівнички онлайн українською всі серії підряд на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Чіп і Дейл 1 сезон онлайн


 

Чіп і Дейл 2 сезон онлайн


 

Чіп і Дейл 3 сезон онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 2 “Чіп і Дейл: Бурундучки рятівнички”

  1. карина says:

    мультик очень хорошый но то что он долго грузица и глючит

  2. admin says:

    Працювати має все добре, щойно перевіряли.

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:143 | 0.574sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00030 sec