загрузка...

Чорний Плащ

Чорний Плащ онлайн

Чорний Плащ

Мультсеріал: Чорний Плащ / Darkwing Duck
Категорія: Дісней
Сезон: 1 | 2 | 3
Випуск: 1991-1992
Тривалість: ~ 20 хв.
Мова: Російська

Короткий опис: Мультсеріал від студії Волта Дизнея про супергероя-качура по кличці Чорний Плащ. Він веде боротьбу з лиходіями, які несуть смертельну загрозу для міста Сен-Канар. Він – жах, що летить на крилах ночі, він – Чорний Плащ. Кожна нова серія – це гостросюжетні та веселі пригоди головного героя у боротьбі проти злодіїв.

Досить читати — пора дивитися всі серії Чорний Плащ онлайн, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож, гайда усією сім’єю на перегляд чудового мультсеріалу від студії Дісней, який перенесе у світ пригод хороброго героя, захисника міста на ім”я Чорний Плащ. Гарний настрій після перегляду гарантований! Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми для дітей онлайн.

Повний опис: У мультсеріалі своєрідні головні персонажі і цікаві сюжетні лінії серій. Поряд з цим, простежується пародія на багатьох прославлених супергероїв і найзапекліших злочинців, причому деякі схожі риси між героями і їх прообразами чітко видно, на одні є тонкий натяк, а інші перебільшені.

Тільки на прізвисько головного героя ЧП можна здогадатися, що він часто потрапляє в непередбачувані ситуації, а потім легко долає труднощі. Іноді Чорний Плащ перетворюється на ходячу «надзвичайну подію». Навіть його ім’я – Кряк Лапчастий – нам багато про що говорить, інші імена персонажів Зігзаг, Гусьона, Пад Потоп – Ліквігад й інші не менш красномовні. Частина імен була змінена, інші залишилися в дослівному перекладі, а якісь просто скопійовані. На англійській мові кожному герою дали ім’я, що включає одне або кілька слів з глибоким сенсом, яке було характеристикою персонажа або вказувало на елемент його зовнішності. Хоча імена і прізвиська були частково змінені, але суть їх залишилася та ж. Запрошуємо дивитися мультфільм Чорний Плащ онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Чорний Плащ онлайн дивитися всі серії
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:145 | 0.869sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00022 sec