загрузка...

Чудеса на віражах

Чудеса на віражах онлайн українською дивитися постер

Чудеса на віражах

Мультсеріал: Чудеса на віражах / TaleSpin
Категорія: Дісней
Сезон: 1
Випуск: 1990-1991
Тривалість: ~ 20 хв.
Мова: Російська

Короткий опис: Діснеївський пригодницький мультсеріал про веселого ведмедя-пілота Балу і його відважних друзів. Цього разу наші улюбленці будуть діяти у безкраїх просторах неба. Повітряні пірати, погоні за скарбами і справжня дружба – все це можна спостерігати у кожній серії багатосерійного мультфільму.

Досить читати — пора дивитися всі серії Чудеса на віражах онлайн, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож, гайда усією сім’єю на перегляд чудового мультсеріалу від студії Дісней, який перенесе у світ пригод героїв з мультфільму “Тарзан” – Балу та багато інших. Гарний настрій після перегляду гарантований! Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Міфічне прибережне місто і одночасно держава Кейп Сюзетт є тим місцем, де відбуваються події мультика «Чудеса на віражах ». Це місто розташоване в непривабливій місцевості, оточеній величезними горами. З іншими містами жителі підтримують зв’язок тільки за допомогою вузького проходу, що охороняється від повітряних нальотчиків артилерією.

Головний герой мультфільму – відважний ведмідь Балу – займається повітряним перевезенням усіляких вантажів малоосвоєними місцями. Балу працює на авіакомпанію Ребекки Каннінгем під промовистою назвою «Заплати і лети». Кращий друг Балу – малюк-ведмежа Кіт Вітрогон. Він сирота, якому вдалося втекти з полону піратів. Тепер Кіт теж працює штурманом і разом з Балу вони керують повітряним човном «Нирок» – єдиним авіатранспортом компанії. У серіях дуже часто друзям доводитися тікати від атак піратів на чолі з Доном Карнажа. Нерідко їм доводитися втікати і від переслідування людиноподібних бородавочників з войовничої Тембрії.

«Чудеса на віражах» посів гідне місце серед інших пригодницьких диснеївських мультсеріалів. Юні глядачі навчаться цінувати дружбу, бути чесними і безкорисливими по відношенню до інших людей. Мультик обов’язково сподобається не тільки дітям, а й дорослим, адже інтригуючий оптимістичний сюжету підкреслює і приголомшлива графіка. Запрошуємо дивитися мультфільм Чудеса на віражах онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Чудеса на віражах онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:147 | 0.587sec