загрузка...

Дракони: Захисники Берка

Дракони: Захисники Берка онлайн українською

Дракони: Захисники Берка

Серія: Як приборкати дракона
Мультсеріал: Дракони: Захисники Берка / Дракони: Вершники Берка (Тупу) / Дракони: Перегони безстрашних / Dragons: Riders of Berk
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Випуск: 2012-2016
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська (1, 2, 3) + Російська (4)

Короткий опис: Продовження знаменитого мультфільму «Як приручити дракона». Іккінг зі своїм другом-драконом Беззубиком вирушають на далекий острів Олух, де особливі тренери вчать таких же хлопців встановлювати контакт з драконами. Адже у кожного з них свої унікальні здібності. Вершників чекають нові захопливі випробування і битви з лиходіями. Запрошуємо дивитися мультсеріал Дракони: Вершники Берка онлайн всі сезони та серії на сайті.

Повний опис: Дорогі друзі, у нас є гарна новина! Особливо для тих, кому сподобався анімаційний фільм «Як приборкати дракона». Продовження тепер на нашому сайті у вільному доступі для всіх любителів славних дракончиків і фентезійних пригод.

Новий мультсеріал називається «Дракони: Захисники Берка». Отже, пригоди Іккінга тривають! Разом з ним його вірний драконом Нічною Люттю. Тепер хлопці опинилися на острові Тупу. Разом з ними й інші тренери драконів. Таким чином, ціла команда людей і драконів вирушають на пошуки незабутніх вражень.

Вони зустрінуть нові види драконів, чиї дивні можливості відкриють таємничі землі, переможуть всіх неприятелів і лиходіїв. Цікавий сімейний мультфільм варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультику «Дракони: Вершники Берка» онлайн українською 1, 2, 3, 4 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2

Дракони: Вершники Берка 1 сезон онлайн


 

Дракони: Вершники Берка 2 сезон онлайн


 

Дракони: Перегони безстрашних 3 сезон онлайн


 

Дракони Вершники Берка 4 сезон онлайн (рос)

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (336: 4.80)
Loading ... Loading ...

загрузка...

Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.86MB | MySQL:114 | 0.441sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00045 sec