загрузка...

Друзі янголи

Друзі янголи онлайн

Друзі янголи

Мультсеріал: Друзі янголи / Angel’s Friends
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2
Рік: 2009-2010
Тривалість: ~ 14 хв.
Мова: Українська + Російська

Короткий опис: Ангели і демони завжди були ворогами, однак тут відбувається все навпаки. У спеціальній школі, де їм потрібно завершити свою останню місію, щоб стати справжніми ангелами хранителями, зустрічаються два ворогуючих легіони. Між ними зав’язується конкуренція за людей і кожен намагається перетягнути їх на свій бік. Однак незабаром боротьба переростає в дружбу і виникає справжня любов між учасниками протилежних таборів. Як же вирішиться доля наших героїв і чи зможуть вони подолати свої почуття або ж всупереч усім заборонам відкриють своє серце один одному? Запрошуємо дивитися Друзі ангели онлайн і самі все зрозумієте.

Повний опис: Цей мультсеріал розповідає глядачеві про життя і пригоди двох рас-антиподів : ангелів і дияволів, які живуть у світі з певними правилами поведінки. З юних років маленькі ангели і маленькі демони живуть і виховуються у своїх рідних містах. У ангелів це Анжі-таун, у демонів – Сірчане місто. Місто ангелів нагадує рай і дуже схожий на красивий мегаполіс нашого часу. Диявольська столиця також виправдовує свою назву, оскільки сам місто оповите клубами похмурого диму, а по вулицях розтікається розпечена лава.

Центральним місцем дії серіалу є так звана Золота школа, у якій проходять навчання і ангели, і демони. Представники обох рас проходять в цій школі тривале навчання, долають безліч випробувань, щоб довести своє право на зарахування в команду Ангелів-хранителів, або Демонів-спокусників . Процес навчання цікавий ще й тим, що перевірку учні проходять в парах – ангел-учень проти учня-демона. За кожною парою закріплений хтось із землян. І ангел повинен наставляти цю людину на шлях добра, а демон – спокушати і заплутувати. Перемагає в парі той, чий підопічний виявиться більш «слухняним» до порад свого опікуна. Приходьте дивитися мультфільм «Друзі янголи» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Друзі янголи 1 онлайн українською


 

Друзі янголи 2 сезон онлайн (рос)
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:147 | 0.929sec