загрузка...

Динозаври-залізяки

Динозаври-залізяки онлайн

Динозаври-залізяки

Мультсеріал: Динозаври-залізяки / Dinotrux
Сезон: 1, 2
Рік: 2015-2016
Тривалість: ~ 23 хв.
Мова: Українська (QTV)

Короткий опис: Ви будите здивовані, але в далекій доісторичний епосі, коли, здавалося б, ні про які технологіях і мова не йшла, жили справжні механічні динозаври. Вони більше схожі на величезні промислові машини на гусеницях, але в той же час володіли розумом і емоціями.

Головного героя мультфільму звуть Тракс – гігантський екскаватора подібний до тиранозавр. Не зважаючи на свій розмір і повадки хижака, Тракс ніколи не ображає своїх менших друзів, хоча і наводив на них не малий страх. Їжі було вдосталь і без них, але одного разу в долині прокинувся древній вулкан, змусивши Тракс рятуватися втечею. Запрошуємо дивитися мультик Динозаври залізяки онлайн усі сезони та серії на нашому сайті.

Повний опис: Усім відомо, що в доісторичні часи Земля належала великим істотам – динозаврам, які поділялися на м’ясоїдних і травоїдних. Одні з них жили на суші, інші глибоко під водою, а треті могли підкорювати небо.

Ось тільки ніхто не знає, що існували і особливі механічні динозаври. Вони представляли собою своєрідну техніку, що пересувається за допомогою гусениць, якою зараз забиті всі будівельні майданчики. Єдина відмінність з сучасною технікою та, що герої мультфільму були живими істотами, які володіли унікальними рисами характеру, могли харчуватися, розмовляти і міркувати. Мультфільм «Динозаври залізяки» онлайн українською смотреть на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Динозаври-залізяки 1 сезон онлайн


 

Динозаври-залізяки 2 сезон онлайн

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (7: 4.43)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.95MB | MySQL:116 | 0.365sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00039 sec