загрузка...

Джеймі-щупальця

Джеймі-щупальця всі серії українською

Джеймі-щупальця

Мультсеріал: Джеймі-щупальця / Jamie’s Got Tentacles
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2
Рік: 2014
Тривалість: ~ 12 хв.
Мова: Українська

Опис: Мультсеріал «Джеймі-щупальця» розповідає про сім’ю інопланетян, яка жила на невеликій планеті під назвою Бларб. Усе йшло чудово – мама і тато постійно працювали, а їхній син вчився і розважався зі своїми друзями. Ось тільки одного разу його цікавість ледь не призвела до трагедії, адже він розлютив грізних і кровожерливих істот у всьому всесвіті – Влоків, які відразу захотіли ним пообідати. Тому заради порятунку свого життя Джеймі довелося залишити улюблених батьків і в поспіху покинути рідний дім.

Шукаючи собі укриття, інопланетянин дістався до Землі, яка, звичайно ж, йому сподобалася, і він зробив тут посадку. Приземлившись на задньому дворі Ервіна Волша, Джеймі відразу ж натрапив на хлопця, який всупереч всім очікуванням зовсім не злякався, а тільки був у захваті від зустрічі зі справжнім прибульцем. А вислухавши його історію, хлопчисько запропонував йому в якості притулку свій будинок. Правда, батьків він не став вводити в курс справи, він просто представив свого інопланетного друга як студента по обміну, якому доведеться якийсь час пожити у них.

З тих пір Джеймі став членом сім’ї Волшів, життя яких заграло новими фарбами, особливо у Ервіна. Адже кожен його день із подачі інопланетного приятеля перетворювався у дивовижну і незабутню пригоду. Багатосерійний мультик Джеймі-щупальця всі серії українською онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Джеймі-щупальця 1 сезон українською всі серії


 

Джеймі-щупальця 2 сезон українською всі серії
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.95MB | MySQL:126 | 0.525sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00023 sec