загрузка...

Ескімоска

Ескімоска онлайн дивитися

Ескімоска

Мультсеріал: Ескімоска
Категорія: Рідне
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 2012-2015
Тривалість: ~ 5 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Анімаційний серіал «Ескімоска» – пригоди чарівної дівчинки, які розгортаються серед красивих пейзажів Арктики.

Кожен день героїня мультсеріалу ходить ловити рибу, а допомагають їй в цьому занятті її друзі – Громила, Розумник і домашній улюбленець Олень. Усякий раз компанія знаходить у воді таємничий предмет і намагається придумати для нього застосування.

Щоб домогтися у цьому занятті успіху, герої мультику застосовують свою винахідливість, і через це постійно стають учасниками кумедних пригод. Запрошуємо дивитися мультфільм Ескімоска онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Головні персонажі анімаційного серіалу дуже кумедні і смішні діти-ескімоси, які майстерно кожного дня потрапляють у безглузді ситуації. Живуть друзі в казковій Арктиці, де, незважаючи на вічну мерзлоту, насолоджуються життям.

Мила і добра дівчинка-ескімоска щодня ловить рибу, а допомагають їй відважний і трохи незграбний Громила, Розумник і кумедний домашній Олень, якого всі дуже люблять. Діти періодично виймають з води невідомі для них раніше предмети побуту і намагаються знайти їм хоч якесь застосування. Важко вгадати, для чого призначена та чи інша річ, але іноді це у них швидко виходить і всі від цього стають тільки щасливішими. Приходьте дивитися (смотреть) мультсеріал Ескімоска онлайн всі серії підряд на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Ескімоска 1 сезон онлайн


 

Ескімоска 2 сезон (Пригоди в Арктиці) онлайн


 

Ескімоска 3 сезон (Пригоди в Арктиці) онлайн

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (2: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 33.35MB | MySQL:114 | 0.368sec