загрузка...

Фіксики

Мультсеріал Фіксики українською онлайн всі нові серії дивитися

Фіксики

Мультсеріал: Фіксики / Фиксики
Категорія: Серіал
Сезон: 1
Рік: 2010-2015
Тривалість: ~ 6 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Мультсеріал «Фіксики» – розповідає про пригоди маленьких чоловічків, яких можна знайти практично у будь-якій побутовій техніці. У таких незвичайних місцях наші герої поселяються з простій причини – їхнє головне призначення це лагодити поломки побутових приладів.

У центрі сюжету ціла сім’я Фіксиків, що складається з буркотливого дідуся, справедливих мами з татом і бешкетних дітлахів Нулики і Сімки. Кожен день їм доводиться стикатися з різними проблемами, що виникають з технікою сім’ї ДімДімича – маленького хлопчика, у кімнаті якого і живуть наші герої. Щоб ховатися від людей, герої мають цікаву здатність – вони вміють перетворюватися у звичайні гвинтики і гаєчки. Запрошуємо дивитися Фіксики українською онлайн всі серії підряд на нашому сайті.

Повний опис: Цей захопливий повчальний мультсеріал вже давно полюбився маленьким глядачам, адже в ньому можна знайти прекрасний дитячий гумор, пізнавальні моменти і барвисті персонажі. Разом з головними героями глядачі пізнають навколишній світ, поступово навчаючись поводження з побутовою технікою і отримуючи відповіді на питання, що мучать дитячу свідомість.

Дія відбувається на прикладі звичайного школяра, що спрощує дітлахам сприйняття того, що відбувається. І ДімДімич, дійсно, звичайний дитина – він, так само як і багато його однолітків, не любить робити уроки, ненавидить їсти брокколі, але зате обожнює заводити нових друзів. З тих пір, як він познайомився з маленькими жителями своєї кімнати, пройшлов вже не один десяток серій, але хлопець і головні герої досі нерозлучні – разом їм доводиться вирішувати безліч цікавих і розвиваючих завдань. Багатосерійний мультфільм Фіксики нові серії 2016-2017 підряд українською онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультсеріал Фіксики всі серії підряд українською онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.97MB | MySQL:126 | 0.501sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00023 sec