загрузка...

Фінеас і Ферб

Фінеас і Ферб онлайн українською дивитися

Фінеас і Ферб

Серія: Фінеас і Ферб
Мультсеріал: Фінеас і Ферб / Phineas and Ferb
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2 | 3 |4
Рік: 2007-2015
Тривалість: 22 хв.
Мова: Українська + Російська (2 с.)

Короткий опис: Головні герої мультсеріалу два брата, хоч вони і зведені, але весь час проводять разом і звуть їх, як ви вже здогадалися, Фінес і Ферб. Найулюбленіше заняття у хлопчаків – це придумувати різні винаходи, які не сильно то і подобаються їхній сестрі. Так само у них в будинку живе качконіс Перрі, він же секретний агент. Запрошуємо дивитися мультсеріал Фінеас і Ферб онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Герої мультиплікаційного серіалу зведені брати Фінес і Ферб. Геній Фінес – винахідник, він вірить, що не існує нічого неможливого. Ферб – просунутий механік, він нетовариський, але всі його почуття видає міміка. Літні канікули в передмісті не проходять для них дарма: щодня вони придумують неймовірні плани, будують немислимі винаходи і встигають сваритися зі старшою сестрою Кендіс. Ще у них є свій персональний секретний агент – Перрі, домашній улюбленець качконіс. Фінес і Ферб щодня проводять час будуючи всілякі винаходи з потішними назвами. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Фінеас і Ферб» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2

Фінеас і Ферб 1 сезон онлайн


 

Фінеас і Ферб 2 сезон онлайн (рос)


 

Фінеас і Ферб 3 сезон онлайн


 

Фінеас і Ферб 4 сезон онлайн (рос)

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (84: 4.82)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Коментарів: 2 “Фінеас і Ферб”

  1. Жуля says:

    Чому ніде не можливо знайти 2 сезон українською?????? %)

  2. Лена says:

    Может кто знает.Кто исполняет песни к мультсериалу Финеас и Ферб.На украинском языке.Конкретно к 3 сезону 17 серии?Очень нравится,а найти отдельно не могу.Подскажите!

Написати коментар

WordPress: 33.24MB | MySQL:111 | 0.357sec