загрузка...

Футурама

Футурама онлайн українською дивитися постер

Футурама

Серія: Футурама
Мультсеріал: Футурама / Futurama
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Рік: 1999-2013
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська
Вікові обмеження: +16

Короткий опис: Сюжет мультфільму перенесе нас у далеке майбутнє, у 3000-ий рік у Нью-Нью-Йорк Сіті. Усе почалося з того, як Джей Фрай на новий рік доставляв піцу в одну з кріогенних лабораторій. Зайшовши в одну з камер він випадково заморозив себе на 1000 років. Прокинувшись 31 грудня 2999 року, він відсвяткував нове тисячоліття.

Фрай знайомиться з Турангою Лілою, яка з часом стає його найкращим другом. У майбутньому всім вживляли під шкіру чіп, який був запрограмований на певний вид діяльності. Фрая чекала та ж сама доля, але він утік і влаштувався працювати до свого пра-пра-пра-пра-пра-племінника на роботу в службу доставки. Також Фрай знайомиться з веселим і добрим робот Бендером. Усіх головних героїв чекають веселі пригоди і захопливі історії. Запрошуємо дивитися мультсеріал Футурама онлайн всі серії на нашому кінотеатрі.

Повний опис: Рознощика піци з Нью-Йорка Джея Фрай випадково заморозили у кріогенній камері рівно на тисячу років. Він прокидається у 3000-ці році і розуміє, що світ змінився і тепер йому доведеться починати своє життя заново. Тепер йому доведеться подружитися з божевільним роботом Бендером і познайомитися з одноокою Лілою, яка в майбутньому може стати найближчою людиною для Джея. Джей влаштовується працювати звичайним кур’єром, оскільки інші професії для нього абсолютно невідомі.

Багатосерійний мультик описує міжособистісні стосунки героїв, а також показує польоти в космос, які стають найважливішим елементом серіалу. Запрошуємо на перегляд мультфільму «Футурама» онлайн українською всі сезони та серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Футурама 1 сезон онлайн українською


 

Футурама 2 сезон онлайн українською


 

Футурама 3 сезон онлайн українською


 

Футурама 4 сезон онлайн українською


 

Футурама 5 сезон онлайн українською


 

Футурама 6 сезон онлайн українською


 

Футурама 7 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.16MB | MySQL:139 | 0.554sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00022 sec