загрузка...

Качині історії

Качині історії онлайн українською дивитися

Качині історії

Серія: Качині історії
Назва: Качині історії / DuckTales
Категорія: Дісней
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Тривалість: ~ 22 хв.
Випуск: 1987-1990
Мова: Українська

Короткий опис: Мультсеріал від компаніїї Волта Діснея. Головними героями є класичні діснеївські персонажі: Скрудж МакДак і його племінники – Крячик, Квочик та Кручик. У кожній серії вони потрапляють в захопливі пригоди та справжні колотнечі, з яких, проте, завжди вибираються з честю та гідністю.

Мультиплікаційний серіал складається зі ста серій тривалістю 20-25 хв кожна. На нашому сайті можна знайдете левову частку серій (більше 70-ти) в українському перекладі. Цей серіал став першою ластівкою, після якої з’явилися такі серіали як «Чіп і Дейл поспішають на допомогу», «Чудеса на віражах» та ін. Запрошуємо дивитися онлайн Качині історії на нашому сайті мультфільмів.

Повний опис: Мультсеріал про дядю Скруджа, багатія, скнару і бізнесмена, та його трьох племінників. Кожна серія це нові пригоди, які-небудь колотнечі, у які він потрапляє, тоді як улюблені племінники виручають його незвичайними способами з безліччю забавних пригод, а іноді й небезпечних.

Селезень Скрудж найбагатший у всьому світі, що, однак, не заважає йому бути і неймовірно скупим. Він вважає, що зобов’язаний своїм успіхом тільки самому собі, своєму розуму і наполегливості. Але Скрудж вельми турботливий дядечко, незважаючи на свою скупість і жорсткі способи вести справи. Дональд Дак залишив розумних, бешкетних пустунів Крячика, Квочика та Кручика під опіку багатого Скруджа.

Ті, чий недільний ранок в дитинстві починався із завзятої пісеньки, на початку кожної серії, навряд чи зможуть стримати посмішку при черговому перегляді і не згадають тих чудових днів свого дитинства. Ну а для тих, хто ще не бачив цей шедевр, буде приємно дізнатися, що колись створювали справжні мультфільми, від яких глядач поринав у світ вічних приигод, честі, щирості, братерства, доброти і щастя. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультсеріалу «Качині історії» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Качині історії 1 сезон онлайн


 

Качині історії 2 сезон онлайн


 

Качині історії 3 сезон онлайн


 

Качині історії 4 сезон онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:147 | 0.966sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00029 sec