загрузка...

Каю

Каю онлайн українською

Каю

Назва: Каю / Caillou
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Рік: 1998-2008
Тривалість: ~ 4 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм Каю – це добрий, легкий і повчальний мультсеріал для малюків. Спокійний сюжет і музика, гарна анімація, дуже доступний і зрозумілий сюжет, що складається з коротких повчальних історій.

Головний герой – маленький хлопчик, який живе з мамою і татом, а також з молодшою сестричкою і котиком. Він вчиться багатьом побутовим речам, дізнається, як потрібно поводитися в тих чи інших ситуаціях. Як бути уважним і добрим, не ображати сестричку і розуміти, що мама теж може втомитися. Також дуже наочно зображуються ті почуття, які Каю відчуває до своїх батьків, а вони в свою чергу до нього і навіть дорослі можуть знайти тут потрібні слова, щоб потім використовувати їх в спілкуванні зі своєю дитиною. Запрошуємо дивитися онлайн мультфільм Каю на нашому кінотеатрі.

Повний опис: Творці мультсеріалу представили до уваги глядачів добрі і повчальні історії про життя 4-річного хлопчика Каю.

Головний герой живе зі своїми батьками, сестричкою і улюбленою кицькою. І хоча хлопчик ще дуже маленький і недосвідчений, він сам, часом того не очікуючи, може когось образити. Але після таких негідних вчинків він завжди усвідомлює свою провину, вибачається і ніколи більше не повторює того, чим засмутив когось.

З кожним днем Каю пізнає все більше про навколишній світ і поспішає поділитися новими знаннями з іншими (включаючи глядачів), а пригоди, які з ним трапляються, будуть цікаві і малюкам, і трохи дорослішим дітям. Цей мультсеріал навчить діток правильно себе вести і дасть безліч корисних порад батькам, бабусям і дідусям. Отож, гайда на перегляд мультфільму «Каю» онлайн українською на нашому сайті.

1 2 3

1 сезон онлайн


 

2 сезон онлайн


 

3 сезон онлайн


 

4 сезон онлайн


 

5 сезон онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.97MB | MySQL:123 | 0.975sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.01639 sec