загрузка...

Кіт Леопольд

Кіт Леопольд онлайн дивитися

Кіт Леопольд

Мультсеріал: Пригоди Кота Леопольда / Приключения кота Леопольда
Категорія: Радянський
Тривалість: ~ 10 хв.
Рік: 1975-1987

Короткий опис: Добродушний і відкритий кіт Леопольд вже давно став другом для мільйонів дітей. Старий радянський мультфільм об’єднав своїх шанувальників у багатьох поколіннях. Саме тому цей мультик подобається і батькам, і дітям. Знімалася ця весела і повчальна історія з сімдесятих по дев’яності роки минулого століття на анімаційній студії «Екран». Приходьте дивитися мультфільм Кіт Леопольд онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

Повний опис: Епіграфом мультсеріалу можна назвати вислів головного героя «давайте жити дружно», яку він невпинно повторював мишенятам-пустунам. Але скільки б добрий кіт не закликав бешкетників до дружби і спокою, у кожній серії миші вигадували все нові витівки. Кумедно те, що в свої пастки мишенята зазвичай самі ж і потрапляють. Тоді Леопольд поспішає до них на допомогу, а мишки каються і обіцяють більше не пустувати. Але у новій серії починається все знову.

Шанувальники мультика знають кота Леопольда як справжнього джентльмена, який досить миролюбний і вважає за краще мир і дружбу, аніж ворожнечу. Незважаючи на спокійу вдачу головного героя, він все ж намагався кілька разів провчити мишей, але його доброта завжди перемагала. А миші в своєму прагненні зробити чергову підлість коту залишаються просто невтомними. Запрошуємо дивитися мультсеріал Кіт Леопольд онлайн всі серії підряд на нашому сайті.

1 2 3

Кіт Леопольд онлайн дивитися




загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:144 | 0.546sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00026 sec