загрузка...

Лего Ніндзяго: Майстри Спінжитсу

Лего Ніндзяго онлайн українською дивитися

Лего Ніндзяго

Мультсеріал: Лего Ніндзяґо: Майстри Спінжитсу / LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Рік: 2011-2017
Тривалість: ~ 23 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Анімаційний серіал «Лего Ніндзяго», дія якого розгортається у вигаданому світі, розповідає про пригоди чотирьох ніндзя, які є персонажами з колекції «LEGO Ninjago».

Герої мультсеріалу живуть у вигаданому світі Ніндзяго, натхненний китайськими і японськими міфами і легендами. З’явившись як вервечка островів у вигляді Японії, цей світ виявився заселений усілякими дивовижними тваринами і рослинами, у тому числі драконами і містичними зміями. Є тут і темний світ, яким правлять злісні істоти. Ніндзя LEGO вступають в боротьбу проти лиходіїв з пекла, які мріють знайти стародавні артефакти, що можуть дати необмежену владу. Запрошуємо дивитися мультфільм Лего Ніндзяго онлайн всі нові серії та сезони на нашому сайті.

Повний опис: Після того як Золотий Ніндзя переміг Оверлорда, здається, пройшли століття. Ворогів не залишилося, а значить епоха майстрів спінжитсу підійшла до кінця. Славетні герої відклали мечі та нунчаки в сторону і знайшли себе у викладацькій діяльності. Однак це був далеко не кінець їхніх пригод і незабаром вони знову знайдуть гідне застосування своїм героїчним талантам.

Кай хоче стати хорошим ковалем і працює цілими днями біля ковадла. Він знає, що для того, щоб створити справжню зброю треба мати відповідний метал і піч. Одного разу в кузню зайшов старий і сказав, що його зброя підійде для самураїв, але не для ніндзя. Тільки вже сотні років у цих краях не було легендарних воїнів.

Тим часом банда скелетів нападає на село в пошуках карти. Вони влаштовують у кузні безлад, крадуть карту і сестру Кая. Він має намір вирушити за кривдниками і повернути свою сестру. Проте старий, який врятував Кая, каже, що в ті землі закритий вхід для смертних. Скелети прийшли з пекла, де править лорд Гармадон і їм потрібні були секрети спінжитсу.

У давні часи перший майстер спінжитсу створив ніндзя-гоу, використовуючи чотири зброї ніндзіцу: перше – коса землетрусів, друге – нунчаки-блискавки, сюрікени льоду і меч вогню. Ця зброя була такою могутньо, що ніхто не міг впоратися з її володарем. Коли майстер помер, два його сина поклялися зберігати зброю, але старшого з них поглинули сили темряви і він захотів заволодіти всією зброєю. Між братами почалася битва. Молодший переміг і скинув брата в пеклом, після чого заховав зброю і намалював карту. Карта перебувала на зберіганні у батька Кая. Тепер йому треба пройти курс навчання спінжитсу, щоб повернути сестру. Мультсеріал Ніндзяго онлайн українською всі серії та 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Лего Ніндзяго 1 сезон онлайн


 

Лего Ніндзяго 2 сезон онлайн


 

Лего Ніндзяго 3 сезон онлайн


 

Лего Ніндзяго 4 сезон онлайн


 

Лего Ніндзяго 5 сезон онлайн


 

Лего Ніндзяго 6 сезон онлайн


 

Лего Ніндзяго 7 сезон онлайн

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (50: 4.84)
Loading ... Loading ...

загрузка...

Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.78MB | MySQL:110 | 0.440sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00048 sec