загрузка...

Левина варта

Мультфільм Левина варта онлайн дивитися українською

Левина варта

Мультсеріал: Левина варта / The Lion Guard
Категорія: Серіал
Сезон: 1
Рік: 2016-2017
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська

Опис: Американський дитячий мультсеріал «Левина варта» – це продовження відомої в усьому світі історії про левів із африканської савани, розказаної в трилогії повнометражних мультфільмів «Король Лев». Головним героєм серіалу став син Сімби і Нали, юне левеня Кайон.

Глядачі знову можуть побачити улюблених героїв, у числі яких сам лев Сімба, його відважна дружина, їхня дочка Кіара, а також Тімон, Пумба, Рафіка, Зазу і Муфаса.

Спекотна савана – не найспокійніше місце в світі, тут постійно відбуваються найрізноманітніші події. Юний син Сімби і Нали, відважне левеня Кайон одного разу відкриває в собі незвичайний дар – могутнє Ревіння Предків – і вирішує створити особливий загін охоронців. Левова варта повинна підтримувати порядок у савані і допомагати тим, хто потрапив у неприємності і біди.

У загоні Кайон опиняються його найкращі друзі – борсук-медоїд Банга, гепард Фулі, гіпопотам Бешти і чапля Оно. Сміливі, рішучі, швидкі, сильні, представники загону повинні стати захисниками слабких і навести порядок на території, яку взяли під свій захист. Головними ворогами загону охоронців стають злі і безпринципні хижаки – гієни, крокодили, шакали та інші порушники законів савани. Багатосерійний мультфільм Левина варта онлайн українською всі серії дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Левина варта 1 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.12MB | MySQL:138 | 1.042sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00033 sec