загрузка...

Лис Микита

Лис Микита онлайн дивитися

Лис Микита

Мультсеріал: Лис Микита
Категорія: Рідне
К-сть серій: 5
Рік: 2006-2007
Тривалість: ~ 55 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: «Лис Микита» – це перший український багатосерійний мультфільм, створений за часів незалежності. Мультсеріал виготовлений на замовлення Всеукраїнського товариства «Просвіта». Під мультиплікаторське око потрапив сюжет однойменної казки Івана Франка. По суті, можна говорити про анімаційну екранізацію, хоча деякі сюжетні елементи відрізняються, від тих, що у поемі.

Творці стверджують, що мультик створений для різновікової аудиторії. Для дітей – повчальні основи моралі, а для дорослих буде цікаво помітити певну схожість з політичним життям. Події супроводжує музика Мирослава Скорика та відомих українських гуртів – «Океану Ельзи», «Братів Гадюкіних», «Пікардійської терції» та інших. Запрошуємо дивитися мультфільм Лис Микита онлайн на нашому сайті.

Повний опис: У центра сюжету лис на ім’я Микита. Його рід походить з бойків, а сам він живе десь на Заході України. Микита вирізняється своєю розважливістю, завбачливістю, ощадливістю і, звичайно ж, як і кожен інший лис – хитрістю. У той же час головний герой дуже любить своїх дружину і дітей і готовий на все заради них.

Після того, як недоброзичливці обмовили Микиту, він змушений вирушити до Львова, де на нього чекає судовий процес. Микита рятується від вироку завдяки своєму красномовству. Проте, вже зовсім скоро його обман викривають і тепер йому не втекти від вироку – вийти на рівний поєдинок з вовком. Здавалося ніщо не врятує головного героя від поразки, але і в цій ситуації він виходить сухим із води, дякуючи своїй хитрій вдачі. Після перемоги Микити Лев реабілітує його перед народом і призначає своїм канцлером. Приходьте дивитися (смотреть) мультсеріал «Лис Микита» онлайн всі серії підряд на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Мультфільм Лис Микита онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.13MB | MySQL:137 | 4.558sec