загрузка...

Машині казки. Вовк і семеро козенят. 1 серія

Машині казки. 1 серія

Машині казки. Вовк і семеро козенят. 1 серія

Мультсеріал: Машині казки
Тривалість: 00:08:00
Рік: 2012

Короткий опис: Усі люблять слухати та дивитися казки. А Маша, виявляється, дуже полюбляє їх розповідати! Маленька казкарка по-новому розповідає дитячу казку “Вовк і семеро козенят”. Дивитися Машині казки 1 серія онлайн на веб-ресурсі Мультфільми для дітей. Щаслива дитина – щаслива і мама!

Повний опис: На початку серії ми бачимо Машу в досить незвичному образі – її волосся зібране охайним світлим бантом, одягнена вона в скромну старомодну форму, а в руках тримає портфель. Маша попереджає свої улюблені іграшки про те, що в її відсутність в жодному разі не можна відкривати двері незнайомцям або розмовляти з ними. А то може вийти, як у казці Вовк і семеро козенят. Так, непомітно для самої себе, дівчинка затримується перед своїми улюбленими лялькою і Мишком, щоб розповісти їм казку.

Козенята, виявляється, слухали маму і тому росли добрими і хорошими. А Вовк був злим і шкідливим. Все через те, що нікого і ніколи не слухався. Одного разу мамі треба було піти в магазин і вона суворо заборонила діткам відкривати двері, навіть якщо скажуть, що це міліція чи водопровідники. Кодовим словом, кодової піснею буде наспів рідної мами «Козлятушкі-ребятушки». Все було б добре, якби хуліган Вовк не підслухав цю саму пісеньку. Тільки розумні козенята зрозуміли, що голос-то не мамин – і не пустили лиходія.

А Вовк тоді попрямував прямо до коваля і попросив зробити йому тоненький голосочок. А потім знову попрямував до будинку козенят і почав співати пісню. Шестеро діток повірили Вовку, але тільки найменший щось запідозрив і сховався. Звичайно, злюка відразу проковтнув шістьох козенят і став шукати сьомого, поки не знайшов. Але витягнути козеня з печі виявилося не так вже й просто. Вирішив тоді Вовк залізти через димар і, щоб пролізти, витягнув з живота козенят, яких з’їв, і залишив їх на даху. Доки він по вузькому проходу пробирався, повернулася мама. А як же закінчилася казка Ви і Ваша дитина зможете дізнатися, якщо подивитесь онлайн Машині казки 1 серія.

1   2  

Машині казки всі серії онлайн

Машині казки 1 серія онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:142 | 0.638sec