загрузка...

Машині казки. Крошечка-хаврошечка. 11 серія

Машині казки 11 серія онлайн

Машині казки. Крошечка-хаврошечка. 11 серія

Мультсеріал: Машині казки
Тривалість: 00:06:00
Рік: 2012

Короткий опис: Ваша дитина любить слухати казки? – А Маша любить їх розповідати! Тому слухайте чергову казку від нашої пустунки про маленьку дівчинку – Крошечку-Хаврошечку. Дивитися Машині казки 11 серія онлайн на веб-ресурсі Дитячі мультфільми. Вмикайте дитяче для Вашої дитини!

Повний опис: Крошечка-Хаврошечка. Ну от скажіть, люди добрі, хіба може дівчинка з таким милим і ніжним ім’ям бути поганою чи шкідливою? Звичайно ж ні. Тільки от чому добрих і хороших ображають? Жодна казка відповіді не дає. Зате розповідає і показує, як доброму і хорошому стати щасливим (і багатим на додачу). Виявляється, для цього потрібна чарівна корова … Ну, або що-небудь інше.

Так, а чому, власне, мова про це пішла? Та тому що Маша незадоволена безладом, який «навели її іграшки» (ми-то знаємо, хто все розкидав). Вона діловито ходить з віником по кімнаті і, судячи з усього, збирається розповісти щось неймовірно повчальне і важливе своїм улюбленим іграшковим друзям. А розповість вона про Крошечку-Хаврошечку – дуже-дуже працелюбну дівчинку. Хоча, може бути, і не була вона такою вже працьовитою. Тому що все доводилося робити по наказам шкідливої ​​мачухи. Яка, до речі, тільки й встигала Хаврошечку змушувати працювати, а своїх рідних дочок пестила й плекала. Рідні доньки лежали на печі і жували калачі. Якат тільки справа – відразу Крощечка: стать замести, плиту … піч натопити, корову Пеструху подоїти. Корова ця, між іншим, дуже навіть незвичайна була. Вміла справжнє чаклунство робити. Одного разу наказала мачуха Крошечці-Хаврошечці три мішки пряжі перепрясти, що загалом дуже складне завдання. А корова пошкодувала бідну дівчинку, підійшла до неї і сказала тихенько: «Ти ось що, не журися, а лізь мені в одне вухо, а коли з іншого вилізеш – бац! І все буде готово». А що далі почалося – це тільки бачити треба! Отож дивіться Машині казки 11 серія онлайн!

1   2  

Машині казки всі серії онлайн

Машині казки 11 серія онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.32MB | MySQL:156 | 0.505sec