загрузка...

Машині казки. Бичок смоляний бочок. 12 серія

Машині казки 12 серія

Машині казки. Бичок смоляний бочок. 12 серія

Мультсеріал: Машині казки
Тривалість: 00:06:00
Рік: 2012

Короткий опис: Ну що подобаються казки у виконанні нашої улюбленої героїні – Маші?! Дивіться ще одну розповідь старої та доброї казки про Бичка смоляного бочка. Дід з бабою вирішили завести бичка … Дивитися Машині казки 12 серія онлайн на веб-ресурсі Мультфільми для дітей. Добре дитині – добре і мамі!

Повний опис: Чомусь ця серія починається з того, що Маша тримає в руках погнуте велосипедне колесо, яке незрозуміло звідки взялося. Напевно, Маша розуміє незвичність ситуації, тому що поспішати пояснити своїм улюбленим м’яким іграшкам – в господарстві може стати в нагоді будь-яка річ. Не вірите? А про це навіть казка є. Ось зараз нам її Машенька і розповість.

Жили-були дід з бабою. Бідні були. І самотні. Ні дітей, ні онуків. Так, загалом, і жили. Нудно їм було, господарство по дрібницях підтримували, а весь інший час сиділи на призьбі та їли насіння. Ось одного разу бабця не витримала і попросила діда завести якусь домашню тварину. А то так правда з нудьги померти не скоро … тобто недовго. А дід відразу злякався,  адже тварину годувати треба чимось. А бабі все дарма. Як ніби в дитинство впала, вередує без втоми. То кішечку хочеться їй, то собачку. А ось коли дійшла вона до черепашки, старий не витримав. В серйоз задумався про те, що б йому таке придумати. І думав доти, поки не опинився в коморі. Довелося підмести там як слід, і вишкребти все, що в засіках було. Але, звичайно, не дарма крейду і шкрябав, тому що набралося в нього достатньо соломи, щоб зробити відмінного бичка. А ще дід дуже господарський і охайний був, тому, для більшої надійності, ретельно склеїв всю солому, з якої бичок зроблений, смолою. Ото радості бабусі було, відразу в повітря солом’яну тваринку підкидати стала, веселитися і відправила на луки (віднесла, тобто), щоб бичок як слід там попасся. Але, напевно, даремно вона це зробила, бо потім та-аке почалося – тільки бачити треба! Отож дивіться Машині казки 12 серія онлайн!

1 2

Машині казки всі серії онлайн

Машині казки 12 серія онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:144 | 0.591sec