загрузка...

Машині казки. Червона Шапочка. 4 серія

Машині казки 4 серія

Машині казки. Червона Шапочка

Мультсеріал: Машині казки
Тривалість: 00:06:00
Рік: 2012

Короткий опис: Чергова розповідь народної казки від улюбленої нашої героїні Маші. Цього разу маленька бешкетниця розповість про дівчинку дуже схожу на неї – Червону Шапочку. Дивитися Машині казки 4 серія онлайн на веб-ресурсі Мультфільми для дітей. Вмикайте дитяче для Вашої дитини!

Повний опис: Маша зізнається ляльці і плюшевому ведмедику, що дуже любить ходити до Мишка в гості. І якраз з цього приводу у неї є чудова казка – «Червона шапочка».

Ім’я, до речі, таке дивне у дівчинки було тому, що вона цілий рік ходила в червоній шапці – і восени, і взимку, і восени, і навіть влітку. Так от, одного разу мама попросила Шапочку віднести бабусі гостинець – пиріжки. Іде та іде маленька дівчинка, а пиріжки так смачно пахнуть, що аж самій захотілося. Ось і всілася Червона Шапочка на пеньок і почала їсти пиріжок… Тут, звідки не візьмись, Колобок, який, виявляється, вміє розмовляти по-людськи. Ось і попросив не їсти його. Червона Шапочка дивується – як же можна такого бруднулю, який катається по землі, з’їсти? Але до бабусі таки взяла. А за кущами сидів злий Вовк, він за всім спостерігав і вирішив, що повинен проковтнути всіх до єдиного – і Шапочку, і пиріжки, і Колобка, і навіть хвору бабусю.

Ну от, прибіг Вовк раніше за всіх до бабусі, обдурив її і з’їв. Потім переодягнувся старенькою і став чекати внучку. Червона Шапочка, до слова, тут як тут. Дивиться – захворіла зовсім бабуся, на себе не схожа. І давай ставити їй питання про руки, вуха і очі. Коли дійшла справа до питання про зуби, проковтнув сірий лиходій нашу Шапочку. Колобка теж, за компанією. Після цього я-аак розболівся у Вовка живіт! Нічого дивного – їсти усіх, кого попало. Почав Вовк роздуватися як куля, роздувався, роздувався і лопнув. Виявилися зовні бабуся, Червона Шапочка і Колобок. Старенька з онукою радіють, а Колобок скок-підскок на вікно і був такий. Покотився по доріжці і зустрів там хитру Лисицю. А чого ж Вашу дитину навчить наша героїня у цій серії можна дізнатися, якщо подивитися Машині казки 4 серія онлайн.

Машині казки 4 серія     Машині казки 4 серія

Машині казки всі серії онлайн

Машині казки 4 серія онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.31MB | MySQL:153 | 0.524sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00053 sec