загрузка...

Машині казки. Морозко. 5 серія

Машині казки 5 серія

Машині казки. Морозко. 5 серія

Мультсеріал: Машині казки
Тривалість: 00:06:00
Рік: 2012

Короткий опис: Маленька Маша своїм іграшкам цього разу вирішила розповісти казку під назвою “Морозко”, розповідь від нашої героїні сподобається малюку. Дивитися Машині казки 5 серія онлайн на веб-ресурсі Мультфільми для дітей. Вмикайте дитяче для своєї дитини!

Повний опис: У цій серії Маша постала перед нами в образі прекрасної Снігуроньки. І не просто так – прийшла зима, снігу навалило. Казка, до речі, теж буде зимова – «Морозко».

Жила, загалом, зла-презла жінка. У неї було дві доньки. Одна рідна. А друга нерідна – пасербиця. Першу, ясна річ, любила і балувала, незважаючи на те, що та була шкідливою і примхливою. А ось падчерка, хоч багато працювали і характер у неї був хороший, потрапила в немилість. Одного разу мачуха відвезла дівчинку в ліс і кинула там. Почала падчерка замерзати. Раптом, летить повз Баба-яга і приземляється поруч. А тут, звідки не візьмись, через дерева з’являється Дідусь Мороз, починають вони з Бабою-Ягою перемовлятися, сперечатися… Врешті-решт проганяє стареньку дідусь. А потім підходить до бідної замерзлої дівчинці і задає їй дуже дивне запитання: «Чи тепло тобі, дівчино? Чи тепло тобі, червона?» А вона каже, що, мовляв, тепліше теплого їй. Сподобалася скромниця дідусеві, вирішив він взяти її до себе в гості – в свій крижаний будиночок. Вирішив на неї господарство залишити – прибирання робити, порядки наводити. Дід навіть сказав, що якщо все буде в чистоті, обов’язково її нагородить. Взялася тоді дівчинка, за звичкою звичайно, за справу, тільки очі радіють. Дідусь теж щасливий. Вирішив її нагородити і відвів до 12-и місяців. А вони всі зробили їй подарунки: квіточки, грибочки, ягідки, мішок картоплі і гербарій. А ще коней, сани, ялинку на Новий рік і цілу шафу красивого одягу. Повернулася, загалом, дівчинка додому рум’яна і багата. А мачуха з донькою здивувалися. Почала зла мачуха розпитувати, звідки це все узялося. Добра пасербиця все дочиста і розповіла. Тоді пасербиця швидко доньку взяла, та в ліс і відвезла. Сидить дочка, пряник жує. Тут, через ялинки Дід Мороз як вискочив і питає: «Чи тепло тобі, дівчино? Чи тепло тобі, червона?»… А що ж відповіла дівчина та як закінчилася серія Ви і Ваша дитина зможете дізнатися, якщо подивитися Машині казки 5 серія онлайн!

1   2  

Машині казки всі серії онлайн

Машині казки 5 серія онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.17MB | MySQL:139 | 0.987sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00023 sec