загрузка...

Машині казки. Царівна-Жаба. 8 серія

Машині казки 8 серія онлайн

Машині казки. Царівна-жабка. 8 серія

Мультсеріал: Машині казки
Тривалість: 00:06:00
Рік: 2012

Короткий опис: Цього разу Маша розповість нам казку про Царівну-жабку, але Ви ж пам’ятаєте, що у цієї дівчинки небезпечна уява, тому будьте готові до будь-яких поворотів сюжету. Дивитися Машині казки 8 серія онлайн на веб-ресурсі Мультфільми для дітей. Щаслива дитина – щаслива і мама!

Повний опис: Чи знаєте Ви, що навіть жаби бувають царівнами? Ну звичайно ж знаєте. Тільки от у Маші, як завжди, казки відрізняються від того, що нам розповідали раніше. Може бути, що вся справа в тому, що Маша – чистої щирості дитина. А може і в тому, що її історії краще адаптовані до сучасності. Як би там не було, Машенька починає чергову казку.

Хоча ні, перш за все, вона милується собою – адже рідко зустрінеш таку красуню. Більше того, іноді краса внутрішня захована за зовнішньою непривабливістю. Ось Цар, наприклад, у тридев’ятому царстві, був прекрасний зсередини і ззовні. Синів своїх любив, в хованки з ними грав, поки ті не виросли. А як виросли – одружитися захотіли. Без цього нікуди. А Цар був креативний і жартувати любив, тому придумав такий от план – вивести синів в чисто поле і запропонувати вистрелити з лука. Все, загалом, як у старій казці … там, де в кого стріла впала … там і дружину шукайте. У старших якось все відразу вийшло, хоч і стандартно. А ось у стрільця молодшого стріла мало не влучила у Зайчика. А Зайчик злякався, втік і мало не наступив на Курочку. А Курочка зі страху знесла золоте яєчко. Яєчко котилося – придавило Мишці хвостик. Мишка хвостиком махнула, яєчко розбилося, а в ньому … не повірите – Жаба! Коротше, засмутився Іванушка не на жарт.

Тим не менше, і Жаба може бути в господарстві корисною. Особливо, якщо вона чарівна, а не сама звичайна. Тут і «замовлення» Царя приспіли – треба, щоб дружини стіл святковий накрили. Звичайні дівки, значить, по-звичайному накривають, а Жаба – по чарівному, хоч і журився спочатку Іван молодшенький. Тільки от журитися йому менше всіх коштувало б, тому що Жаба його, виявляється … Точно-точно, все-то Ви знаєте. Але у Маші поцікавіше буде, тому дивіться Машині казки 8 серія онлайн!

Машині казки 8 серія   Машині казки 8 серія

Машині казки всі серії онлайн

Машині казки 8 серія онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.3MB | MySQL:154 | 0.560sec