загрузка...

Машині казки. Снігурочка. 9 серія

Машині казки 9 серія онлайн

Машині казки. Снігоручка. 9 серія

Мультсеріал: Машині казки
Тривалість: 00:06:00
Рік: 2012

Короткий опис: Сьогодні маленьким слухачам Маша пропонує послухати цікаву та добру казку про Снігоручку. Новий погляд на стару казку – гарантовано. Дід з бабою вирішили зліпити зі снігу собі внучку. Дивитися Машині казки 9 серія онлайн на веб-ресурсі Дитячі мультфільми. Вмикай цікавий онлайн для дитини!

Повний опис: Ви вже забули, як красиво виглядає Маша в наряді Снігуроньки? У цій серії у Вас є прекрасна можливість знову порадіти костюму юної красуні. Але сьогодні не про це.

Насамперед, Маша попереджає свої улюблені іграшки про те, що всякі хлопавки і петарди – дуже небезпечна штука. Якщо їх неправильно запустити, таке може трапитися … Хоча, це якось пов’язано з казкою. Загалом, жили-були дід та баба, вірніше, старий із старою. Жили самі, бо всі діти та онуки роз’їхалися по містах. Тільки влітку відвідували – на канікулах. Ну а взимку люди похилого віку, звичайно, щосили нудьгували за своїми онучатами. Дивилися як інші на вулиці сніговика ліплять – і заздрили. Заздрили-заздрили, до тих пір, поки старому в голову не прийшла чудова ідея – зробити зі снігу таку собі внучку. Сказано – зроблено. Побігли на вулицю ліпити Снігуроньку, але швидко втомилися, тому попросили дворових діток допомогти їм. Довго чи недовго, а в результаті вийшла чудова сніжна дівчинка на ім’я Снігурочка. Синенька, гарненька. Росте не по днях, а по годинах. Тільки ріст цей все більше зовнішньої сторони питання стосується. Вагу то Снігурочка набирає, а всередині самим справжноью дитиною залишається. Загалом, росла Снігурка до тих пір, поки весна не прийшла. І, звичайно, старі щосили бояться свою сніжну онуку на вулицю випустити – не дай Боже розтане. За весною літо. Діти в річці плавають, на великах ганяють, в м’яча грають. А Снігуронька у будинку замкнена, щоб не дай Бог не розтанути. Старий із старою тривожаться, дітям листи пишуть, щоби ті онуків надсилали для розваги Снігуроньці. А що далі було – тільки бачити треба онлайн… у мультику Машині казки 9 серія!

1   2

Машині казки всі серії онлайн

Машині казки 9 серія онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:147 | 0.586sec