загрузка...

Моя країна – Україна

Моя країна – Україна онлайн дивитися

Моя країна – Україна

Мультсеріал: Моя країна – Україна
Категорія: Рідне
К-сть серій: 26
Рік: 2014
Тривалість: ~ 3 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Народний казково-пізнавальний анімаційний мультсеріал «Моя країна – Україна», створений студією Новаторфільм за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Кожен мультик 26-серійного циклу – це відома чи не дуже історія у формі казки певного українського регіону, місцевості – чи то велике місто, чи маленьке село, поле або море. Запрошуємо дивитися мультсеріал Моя країна – Україна онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Перші дві серії – вступні. Вони знайомлять глядача з головними героями – Сашком Лірником, казкар, якому треба придумувати казки, а вони ніяк йому не приходять на розум, і Котом, якого вигнали господарі і який шляхом безневинного обману став жити з Лірником. Дізнавшись, що казкареві не пишеться ніяка казка, Кіт вирішує стати йому в пригоді – витягує його з приміщення, і вони разом вирушають подорожувати.

Мандрують головні герої як їм заманеться – то автостопом, то трамваєм, то верхи на летучому коні. Уже з третьої серії на нас чекають цікаві казкові розповіді про різні географічні куточки України. Тут вам і луганський степ, і Умань, і Мелітополь і ще багацько-багацько міст, містечок та селищ, історії про які допоможуть зрозуміти, що таке Україна, що таке наш народ та звідки ми прийшли. Приходьте дивитися український мультфільм «Моя країна Україна» онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Моя країна – Україна (2014) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.16MB | MySQL:140 | 0.921sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00021 sec