загрузка...

Аладдін (серіал)

Мультсеріал Аладдін онлайн дивитися українською

Аладдін (серіал)

Мультсеріал: Аладдін / Aladdin
Категорія: Дісней
Сезони: 1 | 2 | 3
Випуск: 1994-1995
Тривалість: ~ 20 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Казки сходу прекрасні і дивні, як зоряна ніч. Вони чарують своєю неповторною красою, будять фантазію. Ось тому автори звернулися до добре відомого сюжету, доповнили його новими поворотами сюжетних ліній, представивши своїх казкових героїв в новому світлі, вдихнувши в них довге екранне життя. У мультсеріалі запропоновано вісімдесят шість серій, кожна з яких представляє собою окрему казку зі щасливим кінцем. Можна довго дивитися серію за серією в домашньому затишку. Аладдін, Жасмін та їхні друзі чекають Вас.

Досить читати — пора дивитися всі серії Аладдін онлайн, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож, гайда усією сім’єю на перегляд чудового мультсеріалу від студії Дісней, який перенесе у світ арабської казки, східних пісків та веселих пригод Аладіна та його друзів – Яго, Абу та інших. Гарний настрій після перегляду гарантований! Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми для дітей онлайн.

Повний опис: У Аладіна є віддані йому друзі – це кумедна мавпочка Абу, розумний папуга Яго і Килимок. Всі разом друзі постійно здійснюють які-небудь подорожі і охороняють рідне містечко від злих чар різних підступних чарівників. Але хіба можуть бути арабські казки без магії? Звичайно ж ні, тут повинен бути присутнім справжнісінький чарівник! І він – на місці! Це всім відомий Джин! Скучати з ним дуже важко, оскільки він дуже веселий і не менше своїх приятелів потрапляє в різного роду колотнечі. Адже він все-таки не наймогутніший на світі джин. Отож, гайда дивитися мультсеріал Аладдін онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

 1 2 3
 

Аладдін 1 сезон онлайн українською


 

Аладдін 2 сезон онлайн українською


 

Аладдін 3 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:145 | 0.614sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00020 sec