загрузка...

My Little Pony: Дружба – це диво

Май літл поні: Дружба - це диво онлайн українською

My Little Pony: Дружба – це диво

Мультсеріал: My Little Pony: Дружба – це диво / My Little Pony: Friendship is Magic
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Рік: 2010-2018
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Мультик, який вже після першої серії став улюбленим для мільйонів дівчат. Головна героїня – це маленька поні-єдинорог на ім’я Твайлайт Спаркл. За своєю натурою вона є не товариською, тому весь вільний час проводила за читанням.

Одного разу принцеса Селестія відправила Твайлайт у місто Понівіль з прихованою метою, щоб вона знайшла собі там друзів. У місті вона зустріла своїх майбутніх друзів – добру та сором’язливу Флатершай, кокетливу модницю Реріті, терплячу і працьовиту Еплджек, завжди радісну Рейнбоу Деш та веселу Пінкі Пай. Вони приймають Твайлайт у свою дружну компанію і разом переживуть немало цікавих пригод, доводячи їй що дружба – це найважливіше в світі. Запрошуємо дивитися мультфільм Дружба – це диво онлайн всі сезони та серії на нашому сайті.

Повний опис: Мультиплікаційний серіал «Май літл поні: Дружба – це диво» розповідає про життя та пригоди поні-єдинорога Твайлайт Спаркл. Маючи не вельми товариський характер, вона цілі дні безперервно проводить за читанням книжок і журналів. Принцеса Селеста, яка править в країні, де живе Твайлайт, розуміє, що дівчинці необхідні справжні, а не вигадані друзі. Селеста вирішує відправити свою маленьку підопічну до дивовижного міста Понівіль нібито з важливим завданням, але насправді лише для того, щоб поні Твайлайт змогла знайти справжніх друзів.

Подолавши складний і нелегкий шлях, Твайлайт дісталася до місця призначення, зустрівши в Понівілі багато дружних і веселих магічних істот, які живуть у місті з давніх часів. У Понівілі Твайлайт потоваришувала з кокетливою скромняшкою Флатершай, трудягою Еплджек, веселими і задиристими Мосту Деш і Пінкі Пай. Разом друзі переживуть немало цікавих пригод, про які глядач дізнається під час перегляду мультику. А ще не тільки Твайлайт, але і всі дітлахи дізнаються, що дружба – це важливе в нашому житті. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультику «Поні: Дружба – це диво» онлайн українською 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 сезон + всі нові серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Май літл поні: Дружба – це диво 1 сезон онлайн українською


 

Поні: Дружба – це диво 2 сезон онлайн українською


 

Поні: Дружба – це диво 3 сезон онлайн українською


 

Поні: Дружба – це диво 4 сезон онлайн українською


 

Поні: Дружба – це диво 5 сезон онлайн українською


 

Дружба – це диво 6 сезон онлайн українською


 

Дружба – це диво 7 сезон онлайн українською


 

Дружба – це диво 8 сезон онлайн українською


 
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 2 “My Little Pony: Дружба – це диво”

  1. Тіна says:

    Мені дуже подобається цей сайт. Але вже вийшов 8 сезон май літл поні,а тут його й досі не має. Чекаю з нетерпінням, коли з’явиться цей сезон на цьому сайті.

  2. admin says:

    Додали 8 сезон.

Написати коментар

WordPress: 21.15MB | MySQL:143 | 0.850sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00023 sec