загрузка...

Невгамовні друзяки

Невгамовні друзяки онлайн українською

Невгамовні друзяки

Назва: Невгамовні друзяки / Endangered Species
Сезон: 1
Тривалість: 11 хв.
Рік: 2014-2015
Мова: Українська

Короткий опис: Природа і припустити не могла, що чайка, білка і заєць одного разу опиняться на межі вимирання. Ну, принаймні там, де мешкає наша трійка героїв. Ще більше природа здивувалася б, дізнавшись, що ця трійця дружить. Абсолютно незвичайні, екстравагантні герої і найстрашніший, а від цього і кумедний гумор в канадському мультсеріалі. Запрошуємо дивитися мультфільм Невгамовні друзяки онлайн всі серії підряд на нашому сайті.

Повний опис: Головні герої троє друзяк, які такі несхожі на перший погляд. Схиблена на безпеці і чистоті білка Мерл, у якої в кишені завжди знайдеться флакончик дезінфектора, а за парочкою броньованих дверей – бункер безпеки. Чайка Ґалл – адепт антисанітарії, здатний створити собі друга з качана кукурудзи, знайденого на звалищі. І милий наївний заєць Пікл, якого грубі люди назвали б злегка несповна розуму. Вони всі разом живуть у дереві і бояться стати останніми представниками свого виду на цій планеті.

Котел божевільних пригод і безглуздих ситуацій. У цьому мультику глядач може сміливо висміювати персонажів, тому що задумано саме так, а не інакше. Проте, хіба можна пережити все те, що доводиться переживати нашій трійці? Тільки дружба таких несхожих героїв і рятує їх від різних небезпек, що підстерігають їх за кожним рогом. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультсеріалу «Невгамовні друзяки» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Невгамовні друзяки 1 сезон онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.42MB | MySQL:93 | 0.423sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00055 sec