загрузка...

Ну, постривай! Будинок техніків. 14 серія

Ну, постривай 14 серія дивитись онлайн

Ну, постривай! Будинок техніків. 14 серія

Мультсеріал: Ну, постривай!
Тривалість: 00:09:00
Студія: Союзмультфільм
Рік: 1984

Опис: 14 серія радянського мультфільму «Ну, постривай!”. Нова серія перенесе головних героїв – Вовка і Зайця – в Будинок юних техніків.

Вовк до Зайця з букетом червоних троянд. Заєць, побачивши у вічко троянди, відкриває двері. Входить Вовк. Заєць в жаху відскакує і намагається закрити двері. Але Вовк поводиться миролюбно: він галантно підносить йому троянди і ставить на стіл пляшку сидру. Але відкрити її не може. Вовк намагається відкрити пляшку спочатку виделкою, потім штопором. Але нічого не виходить. Розсердившись, Вовк кидає пляшку на стіл, і тут пробка з неї вилітає. Під дією реактивної сили Вовка викидає у вікно. Вовк сидить серед порожніх пляшок в установі з прийому склотари. Він голосно читає вголос слово «Сидр», після чого говорить «Ну, заєць, постривай!». Запрошуємо дивитися мультфільм Ну, постривай 14 серія онлайн на нашому сайт Мультфільми для дітей. Добре дитині – добре і мамі.

Ну, постривай! 14 серія дивитись онлайн   Ну, постривай! 14 серія дивитись онлайн   Ну, постривай! 14 серія дивитись онлайн

Ну, постривай всі випуски онлайн

Ну, постривай 14 серія онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.31MB | MySQL:156 | 0.540sec