загрузка...

Ну, постривай! На будівництві. 10 серія

Ну, постривай 10 серія дивитись онлайн

Ну, постривай! На будівництві. 10 серія

Мультсеріал: Ну, постривай!
Тривалість: 00:09:00
Студія: Союзмультфільм
Рік: 1976

Опис: 10 серія радянського мультфільму «Ну, постривай!”. Дія фільму відбувається на будівництві. Здебільшого вона є адаптованим переказом новели «Напарник» з фільму «Операция “Ы” и другие приключения Шурика”.

Заєць дивиться, як будівельники зносять старі будинки, і раптом його заманює музика, що доноситься з будинку. У цей момент з вікна будинку з’являється Вовк. Він хватає Зайця і танцює з ним танець. І тут будинок починають зносити, і Вовку доводиться ховатися. Будинок валиться, і Вовк залишається в руїнах з патефоном в руках, який грає все ту ж пісню «Коханий мій рідний». Вовк сказав «Ну, Заєць! ..». Пластинку заїло і фраза «Коханий мій рідний» повторилася! Вовк продовжив «Ну, постривай! Коханий мій рідний!». Запрошуємо дивитися мультфільм Ну, постривай 10 серія онлайн на нашому сайті Мультфільми для дітей. Вмикайте дитяче для Вашої дитини.

Ну, постривай! 10 серія дивитись онлайн   Ну, постривай! 9 серія дивитись онлайн   Ну, постривай! 10 серія дивитись онлайн
Цікаві факти: Після нещасного випадку на будівництві, коли Вовк потрапив до лікарні, Заєць прийшов провідати його з двома трояндами. Не дивно, що Вовк шпурнув у нього милицю.

Ну, постривай всі серії онлайн

Ну, постривай 10 серія онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.3MB | MySQL:156 | 0.524sec