загрузка...

Оггі та кукарачі

Оггі та кукарачі онлайн

Оггі та кукарачі

Назва: Оггі та кукарачі / Oggy et les Cafards
Сезон: 1, 2, 3
Тривалість: 8 хв.
Рік: 1999-2009

Короткий опис: Багатосерійний мультиплікаційний фільм, створений режисером Олів’є Жаном Марі, героєм якого є люблячий комфорт кіт Оггі.

Добродушний товстун Оггі більше всього на світі бажає одного: щоб ніхто не заважав йому отримувати задоволення від розміреного і спокійного життя з такими неодмінними її атрибутами, як смачна їжа, м’який зручний пуф і телевізор. Проте головному героєві не дають спокою три нестерпних таргана – Джой, Марки і Ді-Ді, з якими Оггі змушений ділити житло. Ці шкідливі сусіди зі збоченим почуттям гумору постійно отруюють життя бідного кота своїми жорстокими жартами. Запрошуємо дивитися мультфільм Оггі та кукарачі онлайн всі серії підряд на нашому сайті.

Повний опис: Французький анімаційний мультик був випущений в 1999 році і вже тоді знайшов масу шанувальників. Головний герой мультсеріалу кіт на ім’я Оггі – товстий, ледачий і добрий житель передмістя, який живе в будиночку біля природи. Любить подивитися телевізор, смачно попоїсти, поніжиться на пуфі і поспілкуватися зі своїм давнім другом котом Джеком.

У Оггі є докучливі сусіди – таргани. Ці маленькі створіння роблять життя кота просто нестерпним. Усе чим вони займаються – це планують злі жарти над своїм сусідом і втілюють їх у життя. То побачення зіпсують, то ще одного сусіда – собаку – нацькують на бідолаху, то їжу улюблену з холодильника вкрадуть, то хвіст підпалять, ну і як ужитися з такими хуліганами? Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультсеріалу «Оггі та кукарачі» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Оггі та кукарачі 1 сезон онлайн


 

Оггі та кукарачі 2 сезон онлайн


 

Оггі та кукарачі 3 сезон онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.12MB | MySQL:138 | 0.513sec