загрузка...

Останній маг повітря: Легенда про Корру

Останній маг повітря: Легенда про Корру онлайн

Останній маг повітря: Легенда про Корру

Мультсеріал: Останній маг повітря: Легенда про Корру / The Last Airbender: The Legend of Korra
Категорія: Серіал
Сезони: 1 | 2 | 3 | 4
Рік: 2012-2014
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська (FanVoxUA)

Короткий опис: Дія цього мультфільму відбувається через сімдесят років після поразки Лорда Вогню від Аанга. Мультсеріал розповість історію Коррb, яка повинна навчитися магії повітря. Головним помічником Корри під час навчання стане син Катари і Аанга – Тензін. Корра живе в «Республіканському місті». Вона перебралася сюди для того, щоб опанувати магію і навчитися протистояти ворогам. Мультфільм насичений батальними сценами, в яких добрі маги б’ються зі злими. Мультиплікаційний фільм розрахований на будь-яку вікову категорію. Запрошуємо дивитися мультсеріал Останній маг повітря: Легенда про Корру онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Сюжет нового мультсеріалу оповідає про події, що сталися через 70 років, після того як Аватар Аанг переможно розгромив Лорда Вогню. Тоді Лорд Вогню Азаі був нищівно повалений і вікова війна народу вогню проти народів землі, повітря та води була остаточно завершена. Все стало на свої місця.

У новому світі свої закони і правила. Сучасний Аватар – молода дівчина Корра. Тепер юна Корра, яка подолала всі етапи на шляху до вивчення магії води, землі і вогню, досягла останнього етапу своєї досконалості – навчання магії повітря. Єдина проблема в тому, що для цього їй необхідно зустрінеться з представником повітряних кочівників. Але що робити, якщо останнім магом повітря був Аанг?

Для того щоб осягнути знання останнього етапу, Коррі необхідно відшукати Танзіна – сина Катари і Аанга. Він єдиний хто зможе їй допомогти закінчити навчання силам магії повітря. Корра мешкає в Об’єднаній Республіці, де разом зібрані представники всіх націй світу. Насувається повстання проти представників мгії. Нашим героям належить протистояти небезпеці. Приходьте на перегляд мультфільму Останній маг повітря: Легенда про Корру онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2

Легенда про Корру 1 сезон онлайн


 

Легенда про Корру 2 сезон онлайн


 

Легенда про Корру 3 сезон онлайн


 

Легенда про Корру 4 сезон онлайн

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (23: 4.78)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.91MB | MySQL:116 | 0.380sec

MAXCACHE: 0.89MB/0.00038 sec