загрузка...

Пінгвіни Мадагаскару. 1 сезон

Пінгвіни Мадагаскару 1 сезон онлайн

Пінгвіни Мадагаскару. 1 сезон

Мультсеріал: Пінгвіни Мадагаскару
Категорія: Серіал
Тривалість: ~ 11 хв.
Мова дубляжу: Українська

Короткий опис: Американський комп’ютерний мультсеріал «Пінгвіни з Мадагаскару» вперше був запущений в США на День Подяки в 2008 році. Мультфільм настільки сподобався американським мультоманам, що відразу ж зібрав аудиторію в шість мільйонів чоловік. В Україні мультсеріал теж не пройшов непомітним, він полюбився багатьом українським телеглядачам.

Досить читати – пора мультфільм вмикати. Пінгвіни Мадагаскару онлайн 1 сезон почніть дивитися  прямо зараз на нашому сайті – Мультики онлайн.

Повний опис: Мультсеріал про чотирьох пінгвінів – Шкіпер, Ріко, рядового і Ковальські з нью-йоркського зоопарку. Елітний загін коммандос щодня виконують секретні операції. Вони покликані стежити за порядком у зоопарку, заважаючи спробам короля Джуліана взяти владу над зоопарком в свої руки.

Кожного разу незрівнянної четвірці доводиться виконувати надсекретні завдання, ризикуючи власним життям та ухитряючись залишатися інкогніто – ніхто не повинен знати, що чотири пінгвіна агенти безпеки зоопарку. Для всіх вони – звичайнісінькі птиці. Їхній головний ворог – Джуліан, що проголосив себе королем лемурів і що чинить безчинства. Але четвірка під проводом Шкіпера не з простаків, ці хлопці знають, що потрібно робити. Отож, нумо дивитися “Пінгвіни Мадагаскару” 1 сезон онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Пінгвіни Мадагаскару 1 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:144 | 0.602sec