Єдина Країна! Единая Страна! Пінгвіни Мадагаскару онлайн | Мультфільми

Пінгвіни Мадагаскару


загрузка...
Пінгвіни Мадагаскару онлайн

Пінгвіни Мадагаскару

Мультсеріал: Пінгвіни Мадагаскару
Категорія: Серіал, літера «П»
К-ть серій: багато
Країна: США
Випуск: 2008-до сьогодні
Тривалість: ≈11 хв.
Мова дубляжу: Українська + Російська (3 сезон)

Короткий опис: Зустрічайте бойових пінгвінів Шкіпера, Ковальські, Ріко і Рядового! Вони знову в строю і у них попереду багато суперсекретний завдань. Вони, як і раніше, живуть у нью-йоркському зоопарку, правда, іноді їм вдається втекти звідти і тоді вони потрапляють в метро або в підземку.

Досить читати — пора онлайн вмикати! Дивися прикольний мультсеріал Пінгвіни Мадагаскару онлайн на сайті Мультфільми для дітей.

Повний опис: Головними героями цього мультсеріалу є чотири бойових пінгвіна з мультфільму «Мадагаскар». Лідером команди є Шкіпер — досвідчений вояка, який пройшов немало боїв, Ковальські — мозок команди, розумний винахідник і талановитий архітектор, Ріко — володіє вибуховим характером і саме тому йому довірили роль підривника і замикає групу Рядовий — досвідчений зломщик, який є таким собі талісманом команди, без якого не обходиться жодна операція. Разом вони стають грізною силою і якщо вже беруться за якусь справу, то обов’язково виконають поставлене завдання.

І жили ці пінгвіни як звичайні мешканці зоопарку Центрального парку Нью-Йорка і — вмирали б з нудьги … Але у наших чорно-білих друзів зовсім інше завдання. Прості на вигляд і неповороткі пташки виявилися справжніми бійцями з елітного загону спеціального призначення. Команда володіє неперевершеними навичками бойового мистецтва, тому наших пінгвінів зовсім не назвеш неповороткими й незграбними. У чому ж полягає завдання бійців? Стежити за спокоєм і порядком у зоопарку — ось їх основна мета… Отож швидко онлайн на перегляд мультику Пінгвіни Мадагаскару українською мовою.

Пінгвіни Мадагаскару дивитися онлайн Пінгвіни Мадагаскару онлайн українською мовою Пінгвіни Мадагаскару онлайн дивитися українською
 

загрузка…

Пінгвіни Мадагаскару 1 сезон

 


 

Пінгвіни Мадагаскару 2 сезон

 


 

Пінгвіни Мадагаскару 3 сезон

Увага: Вмикаючи/зупиняючи мультик у цьому плеєрі, користуйтесь виключно нижніми кнопками, НЕ центральною.


 


Оціни мультик:

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (13 голос (-и, -ів): 5,00 з 5)
Loading ... Loading ...

Підписуйся на оновлення:


загрузка...

Інші мультики

Вы можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментар

WordPress: 16.71MB | MySQL:90 | 0,299sec