загрузка...

Пінгвіни Мадагаскару

Пінгвіни Мадагаскару онлайн дивитися постер

Пінгвіни Мадагаскару

Мультсеріал: Пінгвіни Мадагаскару / The Penguins of Madagascar
Категорія: Серіал
Сезон: 1 | 2 | 3
Рік: 2008-2012
Тривалість: ~ 11 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Зустрічайте бойових пінгвінів: Шкіпер, Ковальські, Ріко і Рядовий! Вони знову в строю і у них попереду багато суперсекретних завдань. Вони, як і раніше, живуть у нью-йоркському зоопарку, правда, іноді їм вдається втекти звідти і тоді вони потрапляють в метро. Досить читати – пора онлайн вмикати! Дивися прикольний мультсеріал Пінгвіни Мадагаскару онлайн на сайті Мультфільми для дітей.

Повний опис: Головними героями цього мультсеріалу є чотири бойових пінгвіна з мультфільму “Мадагаскар”. Лідером команди є Шкіпер – досвідчений вояка, який пройшов немало боїв, Ковальські – мозок команди, розумний винахідник і талановитий архітектор, Ріко – володіє вибуховим характером і саме тому йому довірили роль підривника і замикає групу Рядовий – досвідчений зломщик, який є таким собі талісманом команди, без якого не обходиться жодна операція. Разом вони стають грізною силою і якщо вже беруться за якусь справу, то обов’язково виконають поставлене завдання.

І жили ці пінгвіни як звичайні мешканці зоопарку Центрального парку Нью-Йорка і – вмирали б з нудьги. Але у наших чорно-білих друзів зовсім інше завдання. Прості на вигляд і неповороткі пташки виявилися справжніми бійцями з елітного загону спеціального призначення. Команда володіє неперевершеними навичками бойового мистецтва, тому наших пінгвінів зовсім не назвеш неповороткими й незграбними. У чому ж полягає завдання бійців? Стежити за спокоєм і порядком у зоопарку – ось їхня основна мета. Отож, швидко на перегляд мультсеріалу Пінгвіни Мадагаскару онлайн українською 1, 2, 3 сезон та всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Пінгвіни Мадагаскару 1 сезон онлайн


 

Пінгвіни Мадагаскару 2 сезон онлайн


 

Пінгвіни Мадагаскару 3 сезон онлайн
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.28MB | MySQL:151 | 0.542sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00047 sec