загрузка...

Планета Шина

Планета Шин аонлайн

Планета Шина

Мультсеріал: Планета Шина / Planet Sheen
Категорія: Серіал
Сезон: 1
Рік: 2010-2011
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Російська

Короткий опис: Цей мультиплікаційний серіал є продовженням мультфільму про пригоди геніального хлопчика на ім’я Джиммі Нейтрон. Однак, головним персонажем цієї історії є хлопчина, якого звуть Шин. Одного разу, цікавий Шин потрапляє в лабораторію Джиммі Нейтрона і знаходить там багато цікавих для себе речей. Але так трапляється, що з необережності Шин опиняється в ракеті. І треба ж було такому трапитися, щоб вона взяла, та й злетіла! Так хлопчина потрапляє на якусь невідому йому планету, жителі якої приймають його за новоявленого героя! Тут Шину належить завести собі нових цікавих друзів, з якими він переживе чимало веселих і захопливих пригод. Але не обійдеться і без недругів і недоброзичливців, які принесуть чимало неприємностей непосидючому Шину.

Повний опис: У цьому мультфільмі глядача чекає зустріч з уже знайомим раніше хлопчиком Шином – кращим другом Джиммі Нейтрона героя популярного мультиплікаційного проекту. Цього разу пригоди Шина починаються з того, що в лабораторії свого друга він “запозичив” ракету, на якій зовсім випадково вирушив у відкритий космос. Через деякий час після старту у корабля трапилася поломка, і юний космонавт був змушений здійснити екстрену аварійну посадку.

Ось таким чином Шин опинився на планеті Зеене, яку населяють дивні істоти. У жителів планети незвичайна будова тіл: у когось два обличчя, у інших – чотири руки, треті лякають хлопчика шкірою зеленого або синього кольору, а у деяких зріст вище трьох метрів. До того ж, у всіх мешканців цього світу мізерні уявлення про технічний прогрес, вони дотримуються древніх звичаїв і відстають від землян у своєму розвитку на кілька століть.

Опинившись у такій компанії, Шин не впадає у відчай, а запалюється бажанням «просунути» планету і її мешканців до рівня розвитку Землі часів 21-го століття. Але зробити це не так вже просто. По-перше, «аборигени» не таке тямущі, як хотілося б Шину, а по-друге, у хлопчика на Зеене з’являється ворог – підступний і небезпечний зловмисник Доркас, який з постійним завзятістю видає Шину небезпечні доручення та розставляє на його шляху різні пастки.

Втілить чи в реальність свій план Шин і залишиться на новій планеті, або, полагодивши космічний корабель, вирушить назад на Землю? Дізнатися це можна буде, якщо подивитися захопливий мультсеріал “Планета Шина” онлайн на нашому сайті.

1   2
 

Планета Шина онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.1MB | MySQL:138 | 0.505sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00256 sec