загрузка...

Рік та Морті

Рік та Морті онлайн українською

Рік та Морті

Мультсеріал: Рік та Морті / Rick and Morty
Сезон: 1 | 2
Рік: 2013-2016
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська (FanVoxUA)

Короткий опис: Рік Санчез – божевільний учений. Його геніальність, через яку у чоловіка з’явилися недоброзичливці, неабияк контрастує з його шкідливими звичками і кумедною манерою поведінки поведінки. Життя змушує головного героя перебратися до своєї дочки.

Опинившись у новому будинку і в новій сім’ї, геніальний учений аж ніяк не розгубився. Він швидко подружився з онуком Морті і тепер постійно залучає того до своїх незвичайних подорожей. Їм доводиться брати участь в ризикованих пригодах, які чекають на них, як тільки вони вирушають в міжпростір.

Такий незвичайний спосіб життя допомагає підлітку Морті позбутися своєї скутості і закомплексованості і стати більш сміливим і кмітливим і, нарешті, зізнатися в почуттях до своєї ровесниці Джесіки. Запрошуємо дивитися мультсеріал Рік та Морті онлайн всі серії та сезони на нашому кінотеатрі.

Повний опис: Історія про пригоди божевільного вченого-алкоголіка Ріка Санчеса і його онука Морті. Рік повертається після двадцятирічної відсутності, щоб жити зі своєю дочкою, її чоловіком та їхніми дітьми Морті і Саммер.

Підліток Морті страшно не любить ходити в школу. Все, що там є, – це суцільне мінне поле з пасток у вигляді ідіотських жартів шкільних хуліганів, ну і ще однієї гарячої штучки, яка не звертає на нього ніякої уваги. Потоваришувавши зі своїм дідом – соціопатом, геніальним винахідником і алкоголіком в одній особі, – Морті разом з ним втягуються в захопливі, хоча й небезпечні, міжпросторові пригоди. Гайда дивитися мультфільм «Рік та Морті» онлайн українською 1, 2 сезон та всі серії підряд на нашому сайті.

1 2 3

Рік та Морті 1 сезон онлайн

 

Рік та Морті 2 сезон онлайн

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (10: 4.90)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 33.49MB | MySQL:122 | 0.375sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00040 sec