загрузка...

Школа Монстрів

Школа Монстрів онлайн

Школа Монстрів

Мультсеріал: Школа Монстрів / Monster High
Категорія: Серіал
Сезони: 5
Рік: 2010-2012
Тривалість: ~ 2-3 хв.
Мова: Українська

Опис: Мультиплікаційний серіал «Школа монстрів» (його інша назва Монстер Хай – більш популярне серед просунутої молоді) відрізняється відсутністю солодкавості. За сюжетом в одному навчальному закладі зібрані діти найзнаменитіших монстрів із усього світу. Там можна побачити тих, кого жахливі монстри люблять і піклуються про них. Так ви дізнаєтеся, що у Графа Дракули є дочка, а у Медузи Горгони син. Познайомитеся з кумедними доньками перевертня, Мумії Фараонів і снігової людини. Вас потішать син Людини-Невидимки і хлоп’ята Франкенштейна. І це не кажучи про цілу купу дітей-зомбі, яких у школі греблю гати.

Кожна дитина має якусь відмінну рису, яка дісталася йому у спадок від його знаменитого батька. Наприклад, синові Медузи Горгони, постійно доводиться носити темні окуляри, інакше б він просто перетворив своїх однокласників у камінь одним тільки поглядом. Доня Дракули на ім’я Дракулаура не відбивається ні водному дзеркалі. Подібні особливості хлопців частенько доставляють їм неприємності, однак, в інших ситуаціях ці ж особливості допомагають їм зберегти своє життя.

Незважаючи на свою жахливу зовнішність монстрики чудово ладнають один з одним. А чого бояться, так це «шкільних жахів». До того ж постійно доводиться боротися з іншими негативними персонажами, які намагаються зірвати їм весь процес навчання. Мультсеріал дійсно захоплюючий. Єдиний його мінус – це виняткова стислість серій. Але якби там не було безсумнівно варто дивитися мультфільм Школа монстрів онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

Школа Монстрів онлайн українською

Для плеера требуется установить Flash Player
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:146 | 0.892sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00057 sec