загрузка...

Сімпсони

Сімпсони постер

Сімпсони

Мультсеріал: Сімпсони / The Simpsons
Категорія: Серіал
Сезон: 28 | 27 | 26 | 25 | 24 | 23 | 22 | 21 | 20
Рік: 1989-2017
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська + Російська (26, 27 сезони)
Завантажити сезони: 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |

Короткий опис: Чи є на світі людина, яка не чула про Сімпсонів? Найдовший комедійний мультсеріал в історії американського телебачення. Перша серія була показана 19 квітня 1987, а транслюється серіал і понині. Сімпсони це весела, барвиста пародія на життя типової американської родини, яка висміює багато стереотипів американської нації.

Сімейство складається з татуся Гомера, матері сімейства Мардж, їхніх дочок Лізи і Меґі, важкого та вкрай неслухняного підлітка Барта. Цікаво те, що в мультфільмі торкаються таких тем, як політика і релігія, а зокрема одностатеві шлюби і війна в Іраку. Мультсеріал отримав оповитий безліччю цікавих фактів, отримав чимало нагород і номінацій, але краще один раз побачити і зрозуміти все самому. Запрошуємо дивитися мультсеріал Сімпсони онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм розповідає про життя однойменної родини, яка складається з п’яти чоловік. Глава сімейства Гомер представлений неосвіченим, тупуватим і часто дуже безвідповідальним чоловіком, який, тим не менш, заради своєї сім’ї готовий на все. Скільки ж йому довелося пройти випробувань, поки він визволяв своїх дітей з різних колотнеч, шукав їм подарунки і влаштовував сюрпризи.

Мардж – ідеальна домогосподарка і мати, яка живе заради своєї сім’ї. Ця жінка шалено любить свого чоловіка, що дає їй сили прощати його «помилки», яких він допускається не так вже й рідко. А якщо бути чесним, то кожного дня. Про свого чоловіка Гомера, який після трудового дня дуже любить випити пива і подивитися телевізор, вона говорить так: “Щоб оцінити витвір мистецтва, потрібно просто відійти подалі”.

Ліза – розумниця і красуня. Ця дівчинка кругла відмінниця, яка вірить у Бога і беззаперечно слухається батьків. Барт є повною протилежністю своєї сестри. Окрім як шалапутом і розгільдяєм його назвати не можна. Але, тим не менш, Барт улюблений син свого батька, якого він обожнює. Меґі – однорічне дуже кмітливе дитинча, яка весь час проводить зі своєю сім’єю.

Крім головних персонажів, глядача в мультфільмі веселять їхні сусіди та родичі. Кожен герой унікальний по-своєму. Практично кожна серія – це пародія на кінофільми, мультфільми і навіть книги. Цей мультсеріал не залежно від віку завжди будуть дивитися і переглядати, тому що він є унікальним, який не залишає нікого байдужим. Приходьте дивитися мультфільм Сімпсони онлайн українською та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі і отримуйте величезну порцію гарного настрою і позитиву. Останні – 25, 26, 27 сезон – також можна знайти на нашому сайті.

Сімпсони 27 сезон онлайн (рос)


 

Сімпсони 26 сезон онлайн (рос)


 

Сімпсони 25 сезон онлайн


Скачати Сімпсони 25 сезон українською торрент: .avi (7.25 GB, torrent, Ukr)
 

Сімпсони 24 сезон онлайн


Скачати Сімпсони 24 сезон українською торрент: .avi (6.94 GB, torrent, Ukr)
 

Сімпсони 23 сезон онлайн


Скачати Сімпсони 23 сезон українською торрент: .avi (7.32 GB, torrent, Ukr)
 

Сімпсони 22 сезон онлайн


Скачати Сімпсони 22 сезон українською торрент: .avi (8.01 GB, torrent, Ukr)
 

Сімпсони 21 сезон онлайн


Скачати Сімпсони 21 сезон українською торрент: .avi (5.56 GB, torrent, Ukr)
 

Сімпсони 20 сезон онлайн


Скачати Сімпсони 20 сезон українською торрент: .avi (6.85 GB, torrent, Ukr)

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (27: 4.85)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Коментарів: 3 “Сімпсони”

  1. Алина says:

    Прикольно,всегда смотрю симпсонов здесь ето наверное единый сайт в котором можно смотреть бесплатно,без регистрации. *DANCE* *THUMBS UP*

  2. Вікторія says:

    Мені сподобалося, це дуже круто !!!!!!!!!! *IN LOVE*

Написати коментар

WordPress: 32.86MB | MySQL:114 | 0.390sec

MAXCACHE: 0.91MB/0.00044 sec