загрузка...

Сімпсони

Сімпсони онлайн українською дивитися всі сезони

Сімпсони

Мультсеріал: Сімпсони / The Simpsons
Категорія: Серіал
Сезон: 29 | 28 | 27 | 26 | 25 | 24 | 23 | 22 | 21 | 20 | 1-19
Рік: 1989-2017
Тривалість: ~ 22 хв.
Мова: Українська
Завантажити сезони: 1-28

Короткий опис: Чи є на світі людина, яка не чула про Сімпсонів? Найдовший комедійний мультсеріал в історії американського телебачення. Перша серія була показана 19 квітня 1987, а транслюється серіал і понині. Сімпсони це весела, барвиста пародія на життя типової американської родини, яка висміює багато стереотипів американської нації.

Сімейство складається з татуся Гомера, матері сімейства Мардж, їхніх дочок Лізи і Меґі, важкого та вкрай неслухняного підлітка Барта. Цікаво те, що в мультфільмі торкаються таких тем, як політика і релігія, а зокрема одностатеві шлюби і війна в Іраку. Мультсеріал отримав оповитий безліччю цікавих фактів, отримав чимало нагород і номінацій, але краще один раз побачити і зрозуміти все самому. Запрошуємо дивитися Сімпсони онлайн всі сезони на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм розповідає про життя однойменної родини, яка складається з п’яти чоловік. Глава сімейства Гомер представлений неосвіченим, тупуватим і часто дуже безвідповідальним чоловіком, який, тим не менш, заради своєї сім’ї готовий на все. Скільки ж йому довелося пройти випробувань, поки він визволяв своїх дітей з різних колотнеч, шукав їм подарунки і влаштовував сюрпризи.

Мардж – ідеальна домогосподарка і мати, яка живе заради своєї сім’ї. Ця жінка шалено любить свого чоловіка, що дає їй сили прощати його «помилки», яких він допускається не так вже й рідко. А якщо бути чесним, то кожного дня. Про свого чоловіка Гомера, який після трудового дня дуже любить випити пива і подивитися телевізор, вона говорить так: “Щоб оцінити витвір мистецтва, потрібно просто відійти подалі”.

Ліза – розумниця і красуня. Ця дівчинка кругла відмінниця, яка вірить у Бога і беззаперечно слухається батьків. Барт є повною протилежністю своєї сестри. Окрім як шалапутом і розгільдяєм його назвати не можна. Але, тим не менш, Барт улюблений син свого батька, якого він обожнює. Меґі – однорічне дуже кмітливе дитинча, яка весь час проводить зі своєю сім’єю.

Крім головних персонажів, глядача в мультфільмі веселять їхні сусіди та родичі. Кожен герой унікальний по-своєму. Практично кожна серія – це пародія на кінофільми, мультфільми і навіть книги. Цей мультсеріал не залежно від віку завжди будуть дивитися і переглядати, тому що він є унікальним, який не залишає нікого байдужим. Сімпсони онлайн українською дивитися всі сезони та скачать торрентом всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі і отримуйте величезну порцію гарного настрою і позитиву. Останні – 25, 26, 27, 28, 29 сезон 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 серія – також можна знайти на нашому сайті.

 

Сімпсони 29 сезон онлайн дивитися (рос)


 

Сімпсони 28 сезон онлайн українською

Player #1


Player #2 - HD
 

Сімпсони 27 сезон онлайн українською

Player #1


Player #2 - HD
 

Сімпсони 26 сезон онлайн українською

Player #1


Player #2 - HD
 

Сімпсони 25 сезон онлайн


 

Сімпсони 24 сезон онлайн

 

Сімпсони 1-23 сезони онлайн українською дивитися (HD)
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 2 “Сімпсони”

  1. Алина says:

    Прикольно,всегда смотрю симпсонов здесь ето наверное единый сайт в котором можно смотреть бесплатно,без регистрации. *DANCE* *THUMBS UP*

  2. Вікторія says:

    Мені сподобалося, це дуже круто !!!!!!!!!! *IN LOVE*

Написати коментар

WordPress: 20.68MB | MySQL:112 | 0.544sec

MAXCACHE: 0.46MB/0.00050 sec