загрузка...

Смішарики

Смішарики онлайн

Смішарики

Серія: Смішарики
Мультсеріал: Смішарики / Смешарики
Категорія: Серіал
К-ть серій: багацько:)
Рік: 2003-2012
Тривалість: ~ 7-13 хв.
Мова: Українська + Російська

Короткий опис: Смішарики – це знайомі нам з дитинства звірята, тільки округлої форми, щоб малюкам було зручніше малювати своїх улюблених героїв. Мультфільм розрахований на дітей дошкільного віку, бо містить яскраво виражену повчальність. Діти дізнаються про правила дорожнього руху, про режим дня, про багато видів спорту. Щоразу герої мультсеріалу потрапляють в забавні історії, з яких завжди знаходять гідний вихід. Дивіться мультфільм Смішарики онлайн на веб-ресурсі Мультфільми для дітей, де зібрані всі серії.

Повний опис: Хто такі Смішарики? А хіба Ви ще не знаєте, хто вони такі? Це ж маленькі і круглі істоти, які живуть у власній, вигаданій країні. Кожна серія популярного мультсеріалу вчить нас чогось хорошого і обов’язково корисному. А скажіть, чи знаєте Ви як звуть маленьких головних героїв? Правильно! Це Крош, Їжачок, Лосяш, Кар-Карич, Бараш, Нюша, Совуня і Копатич.

Кожна серія мультсеріалу містить у собі багато смішних, але повчальних сцен. Якщо Ви вирішили дивитися ці веселі мультики разом з нами, то повинні знати, що цей мультсеріал з задоволенням дивляться як діти, так і дорослі. Як кажуть, краще 100 раз побачити, ніж 100 разів почути. Так що, ми бажаємо Вам приємного перегляду. Давайте дивитися мультик «Смішарики» онлайн українською всі + нові серії на нашому сайті.

1  2
 

Смішарики онлайн українською


 
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:145 | 0.553sec