загрузка...

Софія Прекрасна

Софія Прекрасна онлайн українською

Софія Прекрасна

Назва: Софія Прекрасна / Sofia the First
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4
Тривалість: 23 хв.
Рік: 2013-2016
Мова: Українська

Короткий опис: Мультик «Софія Прекрасна» розповідає про маленьку дівчинку, яка жила разом із мамою у бідному напівзруйнованому будинку за межами міста. Вона не могла собі дозволити навіть пристойне вбрання, у якому можна було б вийти на люди, адже її сім’я була дуже бідною.

Одного разу під час свята, на якому повинні були бути присутніми всі громадяни, їх помітив король. Йому дуже сподобалася мати Софії, і він відразу запропонував переїхати до палацу. Після весілля дівчинку відправили в спеціальну академію для принцес, щоб вона навчилася етикету принцес. Туди вона їздить зі зведеною сестрою, яка її недолюблює. Однак Софія впевнена, що впорається з усіма перешкодами завдяки своїм найкращим подругам і вчителям. Запрошуємо дивитися мультфільм Софія Прекрасна онлайн всі + нові серії 2017, 2016 року на нашому сайті.

Повний опис: Події багатосерійного мультфільму відбуваються в дивовижному королівстві. Одного разу у простої швеї народилася чудова дочка, яка з віком ставала все красивішою. Не зважаючи на свою красу, стати принцесою дівчинка могла тільки мріяти. Проте мрія здійснюється, коли її мама сподобалася самому королю. Сталося це, коли він вирішив замовити у майстрині собі пару черевиків. На прийом до палацу вона прибула разом з донькою. Юне серце Софії тремтіло від величі, яка відкрилася її погляду вперше.

Королю ж сподобалися не тільки черевики, але і сама черевичниця, якій він тут же запропонував стати королевою. Так вчорашня «попелюшка» Софія раптом перетворилася на справжню принцесу. Однак отримати статус недостатньо, щоб бути прекрасною принцесою, необхідно багато чому навчитися.

Спочатку Софія повинна познайомитися з усіма членами своєї нової сім’ї. Першими стануть принц Джеймс і принцеса Ембер. Якщо Джеймсу зведена сестричка сподобалася, то Ембер поставилася до неї дуже ревно, розуміючи, що ризикує опинитися в тіні юної красуні. Ще більш цікавим виявилося знайомство з придворним чаклуном Седріком, який здався Софії досить милим і привітним, оскільки пообіцяв, що допоможе в будь-якій ситуації. Однак помисли чаклуна виявилися вельми туманними. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультику «Софія Прекрасна» онлайн українською нові серії 2017, 2016 підряд 1, 2, 3, 4 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Софія Прекрасна 1 сезон онлайн


 

Софія Прекрасна 2 сезон онлайн


 

Софія Прекрасна 3 сезон онлайн українською


 

Софія Прекрасна 4 сезон онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.97MB | MySQL:126 | 0.493sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00022 sec